reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski poziom magnezu

Dołączył(a)
25 Marzec 2020
Postów
1
Witam, czy ma któras z Pan wiedze czy magnez na poziomie 15,5 (norma od 19) jest bardzo niebezpieczny? Zazywam stale magne b6, lekarz nie przyjmuje obecnie. Ktoras miala tak niski?
 
reklama
A ile magne b6 przyjmujesz?
Czy przyjmujesz też żelazo lub wapń - bo nie powinno ich się brać w tym samym momencie (zmniejsza się wchłanialność magnezu).
Czy niechcący nie spożywasz dużej ilości fosforanów (napoje gazowane, wędlina serki topione - musiałabyś poczytać składy) - one też mają wpływ na wchłanialność magnezu.
 
Witam, czy ma któras z Pan wiedze czy magnez na poziomie 15,5 (norma od 19) jest bardzo niebezpieczny? Zazywam stale magne b6, lekarz nie przyjmuje obecnie. Ktoras miala tak niski?
Ja mam magnez na dolnej granicy ale za to potas wiecznie duzo ponizej normy. Bylam juz kilkanascie razy w szpitalu i nikt nie wie czemu a go suplementuje. Raz tak mi opadl ze bylam jedna noga juz w grobie 😪 takie pierwiastki ponizej normy sa bardzo niebiezpieczne. Idz do lekarza ktory da ci naprawde dobry magnez. Najlepiej uzupelnic kroplowka. I przedewszystkim jaki jest tego powod...moze u ciebie znajda
 
Do góry