reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski poziom progesteronu

Dołączył(a)
12 Wrzesień 2023
Postów
1
Cześć, w poprzednim cyklu zdarzyła mi się ciąża biochemiczna. Byłam w tym cyklu u ginekologa, jest czysto, był pęcherzyk 21,6mm, endometrium 12,3mm. Doktor mówił że owulacja będzie 8 lub 9 września. Dziś zrobiłam badania, jednak pospieszyłam się z progesteronem i zbadałam go zbyt wcześnie. Teraz bardzo przeżywam że wynik progesteronu jest zbyt niski. Czy jest szansa że on jeszcze wzrośnie wciągu tych kilki dni? Dołączam wynik z normami.

2,26 ng/ml
Instrukcja- Siemens 06-2020
faza folikularna: 0,15 - 1,4
środek cyklu:4,44 - 28,03
faza lutealna: 3,34 - 25,56
menopauza: < 0,73
ciąża I trymestr: 11,22 - 90
ciąża II trymestr:25,55 - 89,40
ciąża III trymestr:48,40 - 422,90
 
reklama
Wynik mówi tylko tyle, że owulacja była. Progesteron najlepiej badać 7 dni po. Jak najbardziej jest szansa,że wzrośnie.
 
Do góry