reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie beta hcg

Dziewczyny u lekarza byłam 5 dni temu.powiedzial że jest widoczny polip . Przepisał leki na wywołanie krwawienia. Źle się po nich czuje. I póki co to raczej plamienie niż krwawienie A dodatkowo piersi bolą, pojawia się biały sluz. Lekarz stwierdził nic nie powiedział dokładnego tylko że wywolamy krwawienie bo on nic nie widzi. Beta cały czas rośnie ..Teraz od tygodnia nie robiłam i mam ochotę iść..
 

Załączniki

  • 20200622_081320.jpg
    20200622_081320.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 67
reklama
Zależy jaki lekarz, mój to akurat optymista, ja tez była 2 dni po terminie ,bo kazał po l4 przyjechać, że względu na moją pracę, i wcześniejsze poronienia ,tez nic nie było widać i do tego bardzo cienkie endometrium 6 mm, a w ciąży powinno być minimum 10 ,ale dostałam duphaston i luteine i się udało
I co myślisz kochana o tej sytuacji ? Nie wiem brać dalej na wywołanie krwawienia strasznie źle się po nich czuje , mam nudności A krwawienia brak tylko plamienia . A dziś sporo dlbialego sluzu ...To jakieś nienormalne:(
 
I co myślisz kochana o tej sytuacji ? Nie wiem brać dalej na wywołanie krwawienia strasznie źle się po nich czuje , mam nudności A krwawienia brak tylko plamienia . A dziś sporo dlbialego sluzu ...To jakieś nienormalne:(
Sprawdź bete , jeśli rośnie idź do innego lekarza ,trochę nie rozumiem czemu tak tabletki, skoro beta była pozytywna
 
Sprawdź bete , jeśli rośnie idź do innego lekarza ,trochę nie rozumiem czemu tak tabletki, skoro beta była pozytywna
Właśnie też tego nie rozumiem. Lekarz na to nic nie powiedział A mówiłam i pokazywałam wcześniej te wyniki że przyrosty są . Tutaj stwierdził że ciąży żadnej nie ma tylko polip więc na wywołanie damy. Ale beta też jak rośnie to też znaczy że coś nie tak raczej... poczekam tydzień najwyżej bo już kilka tych tabletek przyjęłam ... Nie wiem czy je brać dziś. Mam już mieszane uczucia.
 
Tak naprawdę beta nic nie gwarantuje i robię jje tak namiętnie jest bez sensu. No ale taka moda teraz.
U mnie beta przyrastała prawidłowo (miałam zrobiona w 9tc, przy podejrzeniu źle rozwijającej się ciąży). Beta była na tym poziomie, na którym powinna być na tym etapie więc przyrastała dobrze. Zarodek źle się rozwijał, ciąża zakończyła się w 10tc.
Moja znajoma robiła namiętnie betę przez ponad tydzień co dwa dni. Nie przyrastala idealnie. Mniej niz 66%/48h. Stresu miała tyle że głowa mała. A dzidziuś zdrowy.
Jedli robić betę to tylko potwierdzająca ciążę i tyle. Każda kolejna beta nic tak naprawdę nie powie ani nie da gwarancji.
 
Tak naprawdę beta nic nie gwarantuje i robię jje tak namiętnie jest bez sensu. No ale taka moda teraz.
U mnie beta przyrastała prawidłowo (miałam zrobiona w 9tc, przy podejrzeniu źle rozwijającej się ciąży). Beta była na tym poziomie, na którym powinna być na tym etapie więc przyrastała dobrze. Zarodek źle się rozwijał, ciąża zakończyła się w 10tc.
Moja znajoma robiła namiętnie betę przez ponad tydzień co dwa dni. Nie przyrastala idealnie. Mniej niz 66%/48h. Stresu miała tyle że głowa mała. A dzidziuś zdrowy.
Jedli robić betę to tylko potwierdzająca ciążę i tyle. Każda kolejna beta nic tak naprawdę nie powie ani nie da gwarancji.
Ale to czemu beta rośnie A na usg nic nie ma i tabletki na wywołanie krwawienia? Boję się o pozamaciczna. Ale lekarz mówił że nic nie widzi i że właśnie tabletki ..
 
reklama
Ale to czemu beta rośnie A na usg nic nie ma i tabletki na wywołanie krwawienia? Boję się o pozamaciczna. Ale lekarz mówił że nic nie widzi i że właśnie tabletki ..
A jakiej wysokości jest beta? Może być ciąża pozamaciczna, ale beta pojawia się również we krwi przy zmianach w macicy (zmianach trofoblastu, nowotworach itp.). Szczerze to ja bym się udała na wizytę prywatna do najlepszego ginekologa w Twoim mieście na druga konsultacje, koniecznie.
 
Do góry