reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie beta hcg

Mnie to ginekolog przestraszył.. Bo poszłam w tamtym tyg bo myślałam, że znowu cykl coś nie tak. I wtedy nawet przecież bety nie miałam zrobionej.bo on kazał po wizycie. A ja mam cykle 30-40kilka dni nawet. A on żeby beta i nic nie widzi i może pozamaciczna A byłam wtedy 2 dni jakoś po terminie miesiączki licząc średnie cykle 34 dni ..
Zależy jaki lekarz, mój to akurat optymista, ja tez była 2 dni po terminie ,bo kazał po l4 przyjechać, że względu na moją pracę, i wcześniejsze poronienia ,tez nic nie było widać i do tego bardzo cienkie endometrium 6 mm, a w ciąży powinno być minimum 10 ,ale dostałam duphaston i luteine i się udało
 
reklama
Nie pamietam swoich wartosci ale bylh na poziomie cos kolo 50%.
Obecnie 19 tydz i wszystko ok. Przynajmniej na razie.
 
O rany! Mam to samo, wiem co czujesz... u mnie tez bardzo msly przyrost. Poszłam do lekarza z powodu plamienia, na usg nic nie zobaczył, No ale mogłoby za wcześnie. Tydzień później również nic- skierował na betę. Wyszło 590 i 780 po 48h. Odesłał mnie do szpitala i teraz leze jak na skazaniu... pozamacicznej nie widać, normalnej tez nie (przy takiej becie to norma). I pozostaje mi tylko leżeć i czekać na jakiś wynik :(
 
Postaraj się nie siedzieć przed kompem, nie szukać, nie czytać... Zajmij się czymś, idź na spacer, poczytaj książkę.
Trzymam kciuki za wtorkową wizytę!
 
O rany! Mam to samo, wiem co czujesz... u mnie tez bardzo msly przyrost. Poszłam do lekarza z powodu plamienia, na usg nic nie zobaczył, No ale mogłoby za wcześnie. Tydzień później również nic- skierował na betę. Wyszło 590 i 780 po 48h. Odesłał mnie do szpitala i teraz leze jak na skazaniu... pozamacicznej nie widać, normalnej tez nie (przy takiej becie to norma). I pozostaje mi tylko leżeć i czekać na jakiś wynik :(
Właśnie się boję o pozamaciczna :(
 
O rany! Mam to samo, wiem co czujesz... u mnie tez bardzo msly przyrost. Poszłam do lekarza z powodu plamienia, na usg nic nie zobaczył, No ale mogłoby za wcześnie. Tydzień później również nic- skierował na betę. Wyszło 590 i 780 po 48h. Odesłał mnie do szpitala i teraz leze jak na skazaniu... pozamacicznej nie widać, normalnej tez nie (przy takiej becie to norma). I pozostaje mi tylko leżeć i czekać na jakiś wynik :(
Napisz jak będzie wiadomo w twojej sprawie jak jest ...
 
U mnie dziś zrobili ponownie badania, beta wzrosła tylko o 20, a na usg nie widza nic. Dostanę lek na zakończenie ciazy.
Jak ja już chciałabym wtorku :( strasznie się boję. Tetaz zapomniałam w ogóle o staraniach samo wyszło. Ale widzę że skończy się tak jak rok temu.. rok temu skończyło się zabiegiem.teraz boję się o pozamaciczna :( kochana trzymaj się...
 
reklama
Jak ja już chciałabym wtorku :( strasznie się boję. Tetaz zapomniałam w ogóle o staraniach samo wyszło. Ale widzę że skończy się tak jak rok temu.. rok temu skończyło się zabiegiem.teraz boję się o pozamaciczna :( kochana trzymaj się...
Weź się uspokoj . Takie myślenie nie pomoże a ja wiesz, że czesto człowiek przyciąga złe sytuacje przez własnie złe myślenie.?! Usiądź sobie pogłasz brzuszek i powiedz swojej dzidzi, że wszystko będzie dobrze!!
 
Do góry