reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie beta hcg

miska993

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Maj 2020
Postów
26
Dziewczyny, czy któraś z Was miała niskie przyrosty bety i udało się Wam z utrzymaniem ciąży? Moje wyniki co dwa dni:
101.1
279.
380
430.
Co sądzicie? :( czy jest jakaś szansa ?
 
reklama
Nie koniecznie. Ja bym sobie głowy nie zaprzątała i poczekala na wizytę. Różne tu historie były . Dziewczyny miały nawet spadki a ciążę rozwijały się ok. Jeżeli nie masz żadnych złych objawów to spokojnie poczekaj na wizytę.
 
Nie koniecznie. Ja bym sobie głowy nie zaprzątała i poczekala na wizytę. Różne tu historie były . Dziewczyny miały nawet spadki a ciążę rozwijały się ok. Jeżeli nie masz żadnych złych objawów to spokojnie poczekaj na wizytę.
Nic nie boli ani nic. Ale tak wszędzie pisze zw musi być 66procent. A ja ostatnimi dniami mały przyrost. Od tamtego tygodnia pod koniec lekarz przepisał od razu Duphaston że względu na poprzednie poronienie. Ale czy naprawdę taka mało rosnąca beta nie przekreśla nic ? :( Z objawów co tylko mam to ból piersi (wieczorami i w nocy najbardziej) oraz nudności Ale nie wymioty.
 
Nie koniecznie musi być źle, ja miałam podobnie ,tylko w 4 tc ,1 wynik 250 A po 48 h 360 , ciąża zdrowa ,urodziłam po terminie duza corke
 
Nie koniecznie musi być źle, ja miałam podobnie ,tylko w 4 tc ,1 wynik 250 A po 48 h 360 , ciąża zdrowa ,urodziłam po terminie duza corke
A nie pisała Pani na innym temacie na forum że 400? Tak mi się wydaje że czytałam.:( no i zglupieje do wtorku .:(
 
reklama
Do góry