reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niskie hcg

No to dzisiaj przy dobrych wiatrach powinna być ok. 800-1000 czyli jeśli lekarka ma dobry sprzęt to pęcherzyk dojrzy, zarodka na pewno nie. Ale też się nie nastawiaj jeśli pęcherzyka nie będzie bo przy takiej becie dzisiaj może nie być widać a za 2-4 dni już tak więc postaraj się nie denerwować :)
 
reklama
No to dzisiaj przy dobrych wiatrach powinna być ok. 800-1000 czyli jeśli lekarka ma dobry sprzęt to pęcherzyk dojrzy, zarodka na pewno nie. Ale też się nie nastawiaj jeśli pęcherzyka nie będzie bo przy takiej becie dzisiaj może nie być widać a za 2-4 dni już tak więc postaraj się nie denerwować :)
o dzieki juz mi sie chce plakac, nie potrafie o tym nie myslec
 
:( mala ta beta, wczoraj juz nie mierzylam...bo tylko sie bardziej stresuje przez to a dzis i tak mialam isc do gina
Moim zdaniem powinnaś spokojnie jeszcze poczekać ok 2 tyg do wizyty u gin. Ja byłam w 5+6 I zestresowalam się bo był tylko pęcherzyk A w 6+3 już zarodek z serduszkiem
 
Nie miałam takich problemów więc ciężko jest mi konkretnie coś powiedzieć ale polecam ten wątek tam dziewczyny podadzą Ci cały pakiet badań (tych żeby stwierdzić czy to immunologia szwankuje też), jak go nie znajdziesz to poszukaj wątku o in vitro- nie że już masz rozważać tą opcję ale tam dziewczyny wiedzą jakie badania trzeba wykonać przy problemach z zajściem i utrzymaniem ciąży. Betę masz normalną, na prawdę, beta zaczyna od wartości 0 a nie 1000 więc ważny jest przyrost a nie wartości a biorąc pod uwagę w którym dniu cyklu ją robiłaś to na prawdę nie ma się czego czepiac :)
 
Ja sobie tak wkrecilam z ta beta do glowy,bo zawsze mialam taka niziutka wartosc a czytalam, ze dziewczyny od 500 startuja albo i wiecej.... i tak to sobie powiazalam, ze to zly znak, nie mam zadnych objajow ciazowych oprocz braku okresu, raz rano mialm mdlosci i tyle....
 
Objawy z reguły są rezultatem zwiększających się hormonów i często pojawiają się dopiero w 6-8 tygodniu (i nie wszystkie je mamy) więc to żaden wyznacznik :) startują od takiej bety bo pewnie ją robiły w innym dniu cyklu niż Ty lub mają inną długość cyklu lub do zapłodnienia doszło wcześniej. One nie startują z takiej bety tylko robiły ją później niż Ty ;)
 
reklama
Dzieki
Objawy z reguły są rezultatem zwiększających się hormonów i często pojawiają się dopiero w 6-8 tygodniu (i nie wszystkie je mamy) więc to żaden wyznacznik :) startują od takiej bety bo pewnie ją robiły w innym dniu cyklu niż Ty lub mają inną długość cyklu lub do zapłodnienia doszło wcześniej. One nie startują z takiej bety tylko robiły ją później niż Ty ;)
Dzieki Kochana :* musze przestac sie stresowac i byc dobrej mysli :)
 
Do góry