reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

No w końcu :))

reklama
Gratulacje dla szczesliwych rodzicow...maly zartownic Wam rosnie :-) buziaki dla calej trojki
 
ale sjurpriz wam synuś zrobił!!! gratulacje przeogromne!!!

Magda współczuję, ja też swojego synka długo nie widziałam, mam nadzieję że wkrótce Ci go przyniosą! Jestem z Tobą myslami i mam nadzieję że szybko do siebie dojdziesz!
_________________________________________________
ONLCRDBabyPeek.jpg
PAP-108r.jpg
 
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!
Ale niespodziewajka ;-)
Ja juz wiem, dlaczego on sie tak dlugo z brzuszka wydostac nie chial. Przez pomylke zle go wolaliscie :-) Kto by wylazil, jak wolaja Ole, a jest sie Michalkiem?? :-)
 
Ale jaja, ale faktycznie też bym nie wychodziła jakby mi płac zmienili ;D

OGROOOOMNE GRATULACJE MAGDUSKA i ZAAFEROWANY TATUSIU - - długo to trwało, ale najważniejsze że już po. Faktycznie najbardziej wyczekiwany dzidziuś w lutówkach. A różowościami i sukienkami się nie przejmujcie, będzię na drugiego maluszka- córcię ofkors ;D ;D
 
reklama
Cześć dziewczynki. Wróciliśmy do domku właśnie. Na początku dziękuję za miłe słowa i za to, że o mnie pamiętałyście. Kochane z was babeczki. Widzę, że mój mąż tu opisał poród...
Moja wersja jest taka.
W poniedziałek o 21 podłączona jak zwykle do KTG. Skurcze są co 8 minut. Po pół godzinnym zapisie okazuje się, że coś nie gra. Tętno dzidziusia spada przy skurczu do 90. Biorą mnie na badanie.Rozwarcie na 2 cm. Ale lekarka decyduje się zabrać mnie na porodówkę. Więc wyjeżdzam już z sali na wózku i jedziemy na porodówkę. Tam na początku wszystko super. Położna niesamowicie sympatyczna,podłączyli mnie pod oksytocynę, zrobili lewatywkę itd, ja sobie weszłam na pół godzinki pod prysznic, później badanie... rozwarcie takie samo jak było więc kolejna dawka oksytocyny no i podczas tego cały czas robią mi KTG. Gdzieś koło 24 odeszły mi wody... najpierw czyste. Zaczyna się coś dziać,dostaję jeszcze zastrzyk na przyspieszenie rozwarcia, nagle łapie mnie okrutny ból pod brzuchem. Położna mówi że to szyjka się rozwiera. Bóle są okrutne naprawdę zagryzałam poduszkę w łóżku. Badają rozwarcie tylko 3 cm. Znowu leże pod KTG i odchodzą znów wody. Tym razem zielone... KTG szaleje. Tętno w tych bólach pod brzuchem spada do 50. Zaczynają się szepty .Pojawiają się lekarze. Ja już z bólu padam. Nie kumam co się dzieje bo skurczów prawie nie ma a okropnie mnie boli krocze.
Decyzja zapada w minutę. Cesarka. Dostaję znieczulenie i zaczynają ciąć... i teraz najgorsze chyba chwile mojego życia. Bo zaczynają się jęki lekarzy... gadają o jakiś szelkach ja nic nie rozumiem, nic mi nikt nie mówi. Wyjmują dziecko i zabierają. Chcę go zobaczyć ale odwracają mi głowę.Widzę, że coś jest nie tak. Mały nie płacze, słychać jakieś aparatury. Pytam co się dzieje.. lekarze przy zszywaniu mówią... dziecko owinięte w pępowinę: szyja, ręce. nogi wszystko. Szelki z pępowiny nawet na plecach założone. Pępowina ma 2 metry. Nigdy by samo to dziecko nie urodziło. Po 5 minutach nareszcie mi go pokazują. Mówią... chłopiec... i zabierają.
Zapytałam tylko czy wszystko w porządku... no i na szczęście usłyszałam tę pozytywną odpowiedź. tylko ,że nie mogę go mieć przy sobie bo musi poleżeć w inkubatorze. Wiozą mnie na salę poporodową... do 2 kobiet z dziećmi.
Wyobraźcie sobie moją noc... obok dzieci płaczą a ja swojego nie mam. Dostałam go dopiero o 11. No i kolejny dla mnie szok. Dziecko mnie nie poznało. Ja go przytulam a on płacze i odpycha Ehhh.Szkoda gadać.
Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Teraz już synek mnie kocha totalnie. I Jest NAJBARDZIEJ WYCZEKANYM I UKOCHANYM PREZENTEM JAKI DOSTAŁAM OD ŻYCIA.

 
Do góry