reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

No w końcu :))

reklama
michas0046el.jpg

michas0447cr.jpg

michas0582cn.jpg

 
Magduska - przezycie straszne, ale dobrze, że z Michasiem wszystko w porządku.
a tak swoja drogą to ci lekarze nie mają za nic rozumu, zeby matke bez dziecka kłaść do tych z dziećmi.

A Michas cudeńko.
 
No to jak ja się rozchorowałam, przestałam na BB zaglądać i sprawdzać czy już to w końcu było JUŻ. No Magduśka, gratulacje i cieszę się, że już stresy minęły. Teraz możesz się już cieszyć tym najbardziej wyczekanym prezentem :) Jeszcze raz ściskam Ciebie i synka. A! i tatuś jaki przejęty! Super.

Jak ja byłam w szpitalu to nie dawali dziecka na pierwszą noc, żeby mama wypoczeła (jak wieczorem był poród), ja rodziłam o 13 i jak go już dostałam na salę poporodową to już go nie oddałam na noc, ale te dziewczyny co rodziły w nocy to przecież dopiero rano się próbowały podnieść pierwszy raz.
 
reklama
Do góry