reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnikowe zmagania

wiem wiem czytalam i wiem ale sadzam mała i tak jak pisalam rano zaliczamy kupiate i siku a w dzien co złapiemy.... dla mnie wazne aby chciała siadac na nocnik i siedziała na nim a nie zanosiła sie płaczem to najwazniejsze a na wołanie ze chce siusiu czy kupke przyjdzie czas narazie ciesze sie z tego co trafi do nocnika.....
 
reklama
Marcelinka siedzi na nocniku jak stara-zawsze musi czytać gazetkę(jak tata hi, hi)ale nawet jak siedzi bite pół godz. to nic nie zrobi-mam wrażenie, że specjalnie wstrzymuje.Dzisiaj biegała bez pieluszki(w samych majteczkach)czekałam, żeby zrobiła siusiu i zakumała o co mi chodzi, ale skubana znowu z godzinę wstrzymywała wiec w końcu zlitowałam się i założyłam pampersa...no i co-od razu było siku :-(
 
a my jak siadałysmy na nocnik i robiłysmy do nocnika tak teraz siadamy owszem ale jak tylko czas na siku to wstaje staje obok nocnika i siura na dywan....
 
Heksa, może Natalka myśli, że jak podleje, to trochę mu włosie urośnie:-):confused::confused:

A Kubeł chyba już jest gotowy do nocnika, bo jak chce kupę, to się chowa i załatwia, kucając. Muszę kupić nocnik i sprawdzić.
 
uh, my tez zaczniemy probowac, chociaz kiedy jakis czas temu probowalam go sadzac prostowal sie jak struna!
 
:-D:-D:-D taaaa
dobrze ze mam karszera bo normalnie szok ja mama wszedzie dywany...
wiec ma co podlewac a dzis wstała i przytulła sie do nogi męza i osiurała ja ...
 
Heksa - nie wiem czemu, ale wcale mi go nie żal :confused::confused::confused: Może chciała mu podnieść stopę życiową :confused::confused::confused:
 
reklama
Do góry