reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowa aplikacja - uwagi

Właśnie udostępniłem nową wersję dla Androida. Usunęliśmy z niej błąd, który powodował zamknięcie na starcie (mam taką nadzieję w każdym razie). Wiemy, że ma inne błędy :-) Prace trwają dalej.
 
reklama
Hej. W poprzedniej wersji duuuuuuzo lepsze było to, ze jak się wychodziło z apki to po ponownym wejściu w wątek wchodziło się na ostatnia przeczytana wiaosmsc. Teraz po po wejściu w wątek wyświetla się jego poczatek i trzeba szukać miejsca gdzie skończyło się czytać, pisać. Tamta wersja pod tym względem buła lepsza
Nad tym pracujemy. W ogóle w tej chwili przechodzenie między stronami, odświeżanie widoku etc nie działa tak, jak powinno. Zależy nam na tym, żeby najpierw rozwiązać problemy z wyświetlaniem postów i ogólnym działaniem aplikacji. Na pewno zanim udostępnimy wersję "gotową" dopracujemy wygodę używania apki w dłuższych wątkach, bo na razie źle to działa.
 
Nowa wersja 2020.03.05 dla Androida i iPhone jest już dostępna. Większe zmiany:
- działa dobrze na wąskim ekranie (np. iPhone 5/5s, Android 720px szerokości)
- poprawione stronicowanie - pociągnięcie, żeby odświeżyć nie powinno już zmieniać strony
- informacja o cytacie - czyj post jest cytowany
- wróciły niektóre emotki, reszty jeszcze szukamy ;-)
 
Zainstalowalam wersje testowa. Przejrzalam poki co forum i zanim zapomne to tak:
1. Zniknela mozliwosc ciaglego przewijania strony, znow wrocil podzial na strony, mysle, ze przewijanie bylo wygodniejsze.
2. Brakuje emoji.
3. Nie dzialaja przyciski zmiany strony. Jak wejde na ktoras strone z poziomu powiadomień, to nie moge jej juz zmienic.

Sony Xperia XA2
Android 9
 
Właśnie wgrałem najnowszą wersję (iPhone już ją ma, na Androidzie pojawi się już niedługo, po zatwierdzeniu przez Google)

Android oraz iPhone - wersja 2020.03.10 (Build 33). Zmiany:
- najbardziej pożądana przez nas wszystkich funkcja - zmiana strony przez przewijanie w dół/górę oraz guzikami na dole i górze każdego wątku. Od teraz można płynnie przechodzić przez kolejne posty w temacie. To od razu poprawia największy błąd poprzedniej - brak możliwości zmiany strony po wejściu z powiadomienia
- znany błąd: programiści nie uwierzyli, że mamy takie długie wątki - guziki wychodzą poza tło.
 
Mam jedynie taka wersje:
 

Załączniki

  • IMG_4674.jpg
    IMG_4674.jpg
    1,8 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Musisz zaczekać na zatwierdzenie otwartego testu beta przez AppStore. Myślałem, że to już zostało zatwierdzone, ale teraz widzę, że trwa jeszcze proces weryfikacji. Jutro powinno być. Jeśli nie - napisz do mnie.
 
Do góry