reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowa aplikacja - uwagi

Z pozytywów, super układ fajnie się patrzy.

Bledy: niestety próbując iść na następną stronę wyswietlaja sie opcje zablokowania uzytkownika, tak jakby wgl nie uznawalo tego paska od stron mozna zmienic przegladana strone tylko wpisujac numer strony
Przycisk ostatnia strona też nie działa
Nie przewija ciągłością
Coś chyba nie działa z łapkami do postów, raz danej nie da się usunąć i nie widać czy się dało czy nie.
Wolno chodzi, długo wczytuje
Samsung Galaxy s8 :)
 
reklama
Z pozytywów, super układ fajnie się patrzy.

Bledy: niestety próbując iść na następną stronę wyswietlaja sie opcje zablokowania uzytkownika, tak jakby wgl nie uznawalo tego paska od stron mozna zmienic przegladana strone tylko wpisujac numer strony
Przycisk ostatnia strona też nie działa
Nie przewija ciągłością
Coś chyba nie działa z łapkami do postów, raz danej nie da się usunąć i nie widać czy się dało czy nie.
Wolno chodzi, długo wczytuje
Samsung Galaxy s8 :)

Jak dla mnie to bardzo niefajnie się patrzy. Jeden post zajmuje mi pół ekranu. Wszystko się ładuje po kilka minut, nie można wejść normalnie w swój wątek tylko trzeba wchodzić w swój profil i obserwowane wątki. Gdyby się dało chociaż zmniejszyć te posty to byłoby sto razy lepiej. Kółko ładowania jest po prostu wszędzie. Mam aplikację na iOS.
 
Brakuje mi opcji edycji postu jak w starej aplikacji i ciągle pojawia się u mnie, że nie mam powiadomień ani obserwowanych wątków.
 
Niestety nie lubię z niej korzystać. Jak chcę poczytać kilka wątków to wolę włączyć komputer. Strasznie długo ładują się tematy, strony. To zniechęca do korzystania.
 
A mi nie znika ilość powiadomień na tej ikonce dzwoneczka :/ wciaz tyle samo :/
I faktycznie edycja postu by się przydała.

Co z cytowaniem wiecej niż jednego użytkownika w jednym poście? Wroci ta opcja?
 
Uwaga! Wczoraj (22 kwietnia) wgraliśmy nową wersję
2020.04.22 - Android and iOS
- duża zmiana w szybkości działania
- usunęliśmy najpoważniejsze błędy z testów
- dodaliśmy obsługę ankiet


I nie kończymy na tym! Cały czas pracujemy. Jeśli poprzednia wersja była za wolna - spróbuj używać nowej choć przez kilka minut - anonimizowane dane pomagają nam bardzo określić najwolniejsze miejsca i zwykle szybko je poprawić.
 
Zainstalowałem aktualizację,ale szału niema.Nadal w postach najnowszych niema tych ostatnio dodanych postów,tak jak było w starej godzina i data.Niema opcji przewijania automatycznego stron jak na starej(a było to fajne udogodnienie),trzeba wciskać kolejną stronę żeby się otworzyła.
Uwaga! Wczoraj (22 kwietnia) wgraliśmy nową wersję
2020.04.22 - Android and iOS
- duża zmiana w szybkości działania
- usunęliśmy najpoważniejsze błędy z testów
- dodaliśmy obsługę ankiet


I nie kończymy na tym! Cały czas pracujemy. Jeśli poprzednia wersja była za wolna - spróbuj używać nowej choć przez kilka minut - anonimizowane dane pomagają nam bardzo określić najwolniejsze miejsca i zwykle szybko je poprawić.
 
reklama
Problem z aplikacja - nie odświeża się na bieżąco .
Trzeba wchodzić w obserwowane wątki i przechodzić na ostatnia stronę 🤦🏻‍♀️
 
Do góry