reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodek nie chce jeść

Dołączył(a)
24 Luty 2018
Postów
5
Moja córka ma 2 tygodnie. Je niby co 3 godziny, ale po 40 ml. Polozna mówiła że w ciągu doby musi wypić 500 ml. Moja ledwo wyrabia 400 ml. Czy mam się martwić?
 
reklama
Jeżeli prawidłowo przybiera na wadze absolutnie nie. Jest na mm?
Moja ma 5 mc i je na dobe trochę ponad 600 ml mleka modyfikowanego, a mojego odciąganego piła 800-900 :)
 
Moja córka ma 2 tygodnie. Je niby co 3 godziny, ale po 40 ml. Polozna mówiła że w ciągu doby musi wypić 500 ml. Moja ledwo wyrabia 400 ml. Czy mam się martwić?
Skoro skończyła dwa tyg to możliwe ze sama zacznie teraz jeść więcej. Te pierwsze dni dziecko odpoczywa po porodzie, więcej śpi, regeneruje się.
 
Do góry