reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodkowe perypetie

Cina.. u nas podobnie. Plus problemy brzuszkowe, które na szczęście się zmniejszają (tfu tfu ). Jestem nieprzytomna.
 
reklama
Ladies,
Na takie ciumkanie nocne to smoczek mi przychodzi do glowy jedynie. Moj mlodszy nie chcial za bardzo, ale bylismy przekonywujacy ...
Juz kilka razy sprobowalismy i przynajmniej wiem, ze moge go z tatusiem na dluzsza chwile zostawic...

No i po jednej takiej nocy budzenia na jedzenie co godzine zarzucilam pomysl odkladania do lozeczka, w moim lozku lepiej spi, cos w tym chyba jest, ze zapach go uspokaja?

Mielismy tez dzis wizyte starszaka nad ranem, nie wyganiam, bo wiem, ze za kilka dni to sie zmieni, musze tylko wymyslec jak mozemy spac we 3 bo poki co to we 2 srednio sie miescimy...

Cina,
A moze ty znajdziesz jakis sposob na wspolne spanie = zaspokojenie checi bliskosci Mai? Bo skoro wczesniej spala sama to znaczy, ze chyba potrafi, tylko moze teraz chce byc blizej ciebie?
 
Sann,
Pewnie kupilas rafinowany. Ja tez pierwszy mialam rafinowany, nie zauwazylam duzej roznicy na mojej skorze...

Tu mozesz poczytac o roznicach:

recenzjo-mania.blogspot.com/2014/10/olej-kokosowy-rafinowany-vs.html?m=1
 
Luenra ona chce zeby z nia spala ale w jej lozku. Lozko o sze 90cm tak wiec ja sie zmieszcze ale Hugo juz tam nie widze...
O ciezkie te noce mam przez nia ciezkie, bo ze mlody nie bedzie dawal spac to wiedzialam...
 
No to jak u mnie, tez mamy 90. Dzis jak mlody przyszedl to na szybko polozylismy sie w druga strone, zeby nie ruszac malucha...

A gdybys wstawila lozeczko do niej albo kosz, na probe?
Ja swoich tez usypialam w domu w wozku, szybciej szlo niz na rekach czy w lozeczku.
 
Cina współczuję.. Mój starszak super sypia.. I tak jak kiedyś chodził spać o 23 tak teraz chodzi między 19 a 21 i śpi conajmniej do 8. W ciągu dnia już wcale nie sypia.
 
reklama
Do góry