reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
slodziutki bobasek:-) od paru dni jest fajniutka pogoda wiec sie spacerowujemy:-) dzisiaj schodzilismy cale WP i nawet az do reala zaszlismy;-) zajelo nam to 2 i pol godziny ale dobrze dobrze mamuska musi do swojej figurki powrócic:laugh2: pozdrawiamy:*
 
Witam w to zimowe popołudnia.
No to mamy zimę.
Konrad jest zachwycony - uwielbia patrzec jak pada śnieg!Ja trochę mniej ale co zrobić. Bardzo nie lubie zimy.
Jak będzie troche cieplej to wybierzemy sie na sanki (musimy je najpierw zakupić :-)
A co u Was słychać?
Mi od lutego zaczynaja sie zjazdy an studia po dwu letnim urlopie dziekańskiem - nie wiem jak aj to wszystko pogodze, dom, praca, studia - czasem jak o tym pomyśle to jestem przerażona.
Pozdrawiam cieplutko!!!!
 
Witam Małopolanki Sądeczanki ! Jestem Dariusz i wszedłem na to forum żeby wciągnąć moją żonke która bidulka przesiaduje całymi dniami w domu z moim Szymonkiem, może wreszcie doceni zalety internetu... spróbuje wkleić fotke synka. Synek ma 1,5 roku a mieszkamy w Nowym Sączu.

szymonek.JPG


pozdrawiam Wszstkich!
Ale śliczny dzieciaczek.
Dawno mnie tutaj nie było. Ewka ja też właśnie studiuję, pracuję a jak to będzie jak będę w ciąży w tym czasie to nie wiem. Dziekanka jeszcze czeka na mnie ale nie chciałabym z niej skorzystać. NArazie jak widać z bobaska nadal nici :-( Ale dałam już na luz. Jak będzie to będzie a jak nie to nie. Ale jednak miłoby było iść na spacerek z innymi mamuśkami i wózeczkami :tak:
 
Hej Ja też mieszkam blisko Nowego Sącza:tak::tak::tak: Piwniczna Zdrój się kłania.Mam pytanko do sądeczanek, Poszukuję dobrego gina, przyjmującego na kasę chorych:-):-):-):-):-)

Pozdrawiam Małopolanki
 
Ostatnia edycja:
reklama
melduję się:-)

a swoją droga to ciekawe czy ktos do nas dołączy:-)

Monia a wogóle to tu kurcze ładny staż już masz na forum;-) wowwwwwww

ja za chwilkę ubieram kapika (jak wstanie:-)) i jedziemy do mojej mamy na wycieczke:-) na szczęscie nie daleko bo 20 km:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry