reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Monia mi też sie wydaje kowalski ze jest ok:-)
Sylwia widze że zmieniony podpis z imieniem a właściwie z imionami :-) hihi
Zdróweczka dla wszystkich chorujacych!

ja wpadłam powiedzieć kolorych snów:-) idę do znajomych na flaszeczke:-) Kapik spi juz od 19.15:-) meżus musi pracować ma jakiś program napisać więc mi sie nie chce nudzić:-) no to idę:-)
mam nadzieje że rozpiszecie sie tutaj i jutro kilka stron do nadrobienia będę miała:-) hehehe

no to buziak kochane
 
reklama
Mialam sie wczoraj rozpisac ale malutki sie obudzil i koniec wolnego:-) Dzis korzystam z chwilki, ze spi a starsze sie bawia. Maz mecz oglada wiec mu nie bede przeszkadzac:-D Ania to fakt juz duze dziecko, ale czasami wiecej klopotu niz pozytku. Dzis wyskoczylam na zakupy, wracam o ona trzyma malego na rekach bo plakal...niby dobrze ale boje sie kiedy go bierze na rece. Rok szkolny sie skonczyl i obydwoje beda w domu, a maz juz do pracy wraca wiec czuje, ze bedzie urwanie glowy:rofl2:.

Sylcia w ktorej czesci Piwnicznej mieszkasz, bo ja w tzw. centrum czyli zaraz przy rynku

Pozdrawiam:happy2:
 
dzień doberek..:-)
miałyśie sie rozpisać a tu nic cisza:-)
dobrze ze zuskus coś napisała hehe:-)
opiekuńczą masz córeczke kochana:-) ja Ci powiem że nic tylko sie cieszc wiadmo że trzeba uważać ale ogólnie moim zdaniem super że jest chetna...

buziak miłego weekendu
 
Jestem :-)

Zawsze w weekend robie sobie odpoczynek od kompa, bo jak siedzę przed nim w pracy 8 godz dziennie przez 5 dni w tyg to mam serdecznie dość ;-):-p

U nas weekend pod znakiem choroby Amelki -- nadal kaszle paskudnie i do tego jak ma atak kaszlu to wymiotuje, oprócz tego wychodzą jej trójki, robi rzadkie kupki i wogóle...'fajnie jest' :baffled::baffled::baffled:

No a wczoraj byliśmy na chrzcinach...gorąc taki że przenieśliśmy imprezę na dwór...przynajmniej dzieciaczki pobiegały po ogrodzie :tak::-):tak:...

No to by było na tyle ode mnie :-p...

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :tak:
 
dzień dobereK:-)

Monika zdróezka dla Amelki:-)

kurde masakra ja wysiadam całe dnie z Kapikiem! co za dziecko było aniołem a teraz to poprostu diabełek mały:-) cały dzień trzeba z nim sie bawić i byc..ehhh....
ale to dlatego tak myśle że chce chodzić a nie umie, chce raczkwoać a nie umie:-) siedziec siedzi ale sie buja i się wkurza że czasem fikołka zrobi:-) heh no i do tego zęby...żeby ten okres jakos przetrwać! chyba że ja zeświruje wczesniej!...dobrze że nocki są super i od 19.30 mam spokój!

także tak nam sie toczy dzień z czekaniem na 16 kiedy mężuś wróci z pracy:-)

miłęgo dnia kochnne buziak:-)
 
Mnie noc też dobrze mineła,:rofl2: już wtorek-oby do piątku!!! Sabinko to chyba u dziecka najgorszy okres jak już chce siadać i potem chodzić a samo jeszcze nie umie. Człowieka już kręgosłup boli od zginania.:baffled: Ale u mnie narazie starsze sie już same bawią a mały je spi i robi kupy...wszystko przede mną:-):happy2::-D

POZDRAWIAM
 
reklama
helo laseczki:-) no i gdzie wy jesteście:-)
ja ostatnio zabiegana:-)
wykorzystuje pogodę i przychodzę z mały do domu własciwie tylkona jedzonko i na spanie:-) bo wole jak śpi w domu bo zawsze coś mogę zrobić:-)
cisza tu straszna u nas:-)

Monia jak Amelka? mam nadzieje że już zdróweczko jej wróciło:-)
Zuzkus jak Maciuś:-) grzeczniutki?;-)

u mnei Kapik to taka gaduła się zrobiła że jestem w szoku z dnia na dzien zaczął gadać cały czas:-)(po swojemu oczywiście;-) ) oczwiście mówi wszystko oprócz mama:-) hehe bo ja go uczę tata, baba, dada, dzidzi :-) no i chodzi i powtarza a mama nie ma go kto uczyć:-) no ale wszystko w swoim czasie:-) poza tym marudzenia ciag dalszy u niego;-)
za 2 tyg. jedziemy nad morze aż sie boję podróży itp:-) mam nadzieje że jakoś będzie:-)

bzuiak ide na kaweczke:-)
 
Do góry