reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Witam!!!
Jestem tutaj nowa, ale moze pozwolicie mi do Was sie przylaczyc?:tak:
Mam na imie Agata i jestem po wielu trudach mama 18miesiecznej Wiktorii-to takie Nasze wielkie zwyciestwo po 2 wczesniejszch stratach.
Pochodze z malej miejscowosci kolo Dobrej...Obecnie-tymczasowo mieszkam w USA. Fajnie bybylo pogadac z kims z malopolski:))))
 
reklama
Niunans - pewnie masz dość pytań typu " rodzisz już ?" " jeszcze nie urodziłaś? " więc zapytam inaczej ;-) - co tam u Ciebie i maleństwa słychać ?
niestety te pytania zaczynają mnie denerwować, bo zaczynają pojawiać się coraz częściej :)) jestem jeszcze w dwupaku i nic nie zapowiada że urodzę w najbliższym czasie. Termin mam na 23 wg om. Byłam dzisiaj u lekarza i nic się nie zmieniło od 2 tygodni więc jeśli nie urodzę do 23 listopada to mam się stawić u niego 27.11 i wtedy pomyślimy co dalej :)) tak więc dalej czekamy :)) a dzidzia szaleje w brzuszku i chyba jej tam dobrze :))
Dziewczyny a co Wy na to abyśmy się przeniosły do grupy zamkniętej, mogłybyśmy wklejać zdjęcia, lepiej się poznać i szczerze porozmawiać. Wysyłam zaproszenia, jeśli jesteście zainteresowane to odpiszcie. https://www.babyboom.pl/forum/groups/200-nowy-sacz-i-okolice.html
do mnie zaproszenie doszło i bardzo dzięuje :)) zawsze to lepej wklejać zdjęcia na zamkniętym :))
Zuza zaproszenie doszło :tak::-)

Jezu jaka jestem niewyspana, Młody w nocy zaczął nam wymiotować - w ogóle dziwna sprawa bo, po powrocie z przedszkola był strasznie niegrzeczny, zwalaliśmy jego zachowanie na zmęczenie więc przed 20 dziecko już spało. Obudził się o 22 cały przesikany i z tekstem, że on się wyspał i chce bajkę - wkurzył się, że rybka na MiniMini już śpi i chrapie - walił poduchą po TV myśląc, że rybkę obudzi i bajki będą - w końcu włączyłam mu bajkę z płyty - siedziałam z nim na fotelu Antek oglądał a ja go kołysałam i już zasypiał aż nagle bełt jeden bełt drugi - Młody i ja pod prysznic się nadawaliśmy - i kąpiel tak go rozbudzila, ze szalał do 1 w nocy :crazy:
Rano wstał jakby nigdy nic - zdrowy jak ryba no i przede wszystkim wyspany :-)
Mam nadzieję, że nic z tego się nie rozwinie żadna grypa żołądkowa czy inny syf :crazy:
Młody dzisiaj śpi u teściów więc znowu mamy wolny wieczór z M :-) - fajna komedia romantyczna na TVN o 20 ma być, więc pewnie urządzimy sobie wieczór filmowy z jedzonkiem

zmykam na kawę do sąsiadki, pozdrawiam i miłego dnia życzę :-)
No to niezłą noc wam urządził Młody!! Współczuje, ale skoro dzisiaj już mu nic nie est to może jednorazowa przygoda :))
Co do miłego wieczorku to musiałabym przywiązać mojego M. do kanapy żeby obejrzał ze mną polską komedię romantyczną:cool:
On wczoraj kupił sobie konsole i ma swoją zabawkę więc ja teraz częściej siedzę przed laptopem.
Witam!!!
Jestem tutaj nowa, ale moze pozwolicie mi do Was sie przylaczyc?:tak:
Oczywiście witamy nową mamusię. A co tak na codzień porabiasz w USA?? wyjechałaś do rodziny, do męża czy do pracy aż za ocean??
 
Oczywiście witamy nową mamusię. A co tak na codzień porabiasz w USA?? wyjechałaś do rodziny, do męża czy do pracy aż za ocean??
Witam ponownie!!!
Moj czas troche goni za Waszym -7godz. Ale mala poszla na popoludniowa drzemke, wiec moge troche czasu poswiecic na neta.......Mala mi troche choruje i martwie sie - bo ciagle obrzydliwie kaszle- no ale z lekarzem dam jeszcze spokoj niech sie sama uodparnia. Zreszta przepuszczam, ze i oni nic mi nie pomoga- bo tutaj nie lubia takim maluchom dawac lekarstw, wiec na razie daje tylko cos na usmierzenie bolu i goraczki, oraz syropek.
Skad sie tutaj wzielam?
A wiec jestem tutaj juz od 5 latek razem z mezem, na zielonej karcie- ale wczesniej czy pozniej wracam do Polski -a najpozniej gdy mala bedzie musiec na powaznie wziac sie do nauki:-).
Obecnie zajmuje sie tylko wychowaniem naszej coreczki. Wlasciwie to juz 2 rok nie pracuje, wczesniej pracowalam w sklepie...ale po ostatniej stracie mojego dzidzusia postanowilam mniej pracowac dla nastepnej proby-ktora juz ma 18m. Teraz jestesmy na drodze nastepnych prob, w tym miesiacu 3 podejscie. Prawda taka ze stracilam 2 moich dzieciaczkow w 22tyg.
[*]
[*]- Wiki jest 3-szczesliwie donoszona ciaza, ale nie powiem ze bylo to latwe:(((

Wiecej opowiem jezeli bedziecie chciec to uslyszec...
Obecnie tez zaczelam sie zajmowac aukcjami na amerykanskich stronach i polskiej allegro:)))Zapraszam
Pozdrawiam Was wszystkie.;-)
 
Witam na chwilkę!:-)
Cieszę się że zaproszenia dotarły:tak:

Niunians ehhh te ostatnie tygodnie to się ciągną:confused2: a może jakbyś M do kanapy przywiązała i odpowiednio go wykorzystała to było by szybciej:-p;-):tak:

Justa a cóż to Małemu się przytrafiło:eek: mam nadzieję że już ok!

Aga witaj! Mój mąż jest spod Dobrej:tak: Cieszę się że zawitałaś do nas.:tak: A zaproszenie do Ciebie na pewno wyślemy jak się lepiej poznamy:tak:
[*] dla Aniołków. Współczuję:-(

Pozdrawiam i na dobre będę w poniedziałek, a teraz znikam bo dzieci szaleją i trzeba je zagonić spać...a tatuś śpi...i chrapie:crazy:
 
Aga witaj :-)
Życzę siły i powodzenia w walce o kolejnego maluszka :tak::-)

Niunia mój mąż, komedie romantyczne ze mną ogląda, jak mu nie podpasuje to usypia :-D dzisiaj usnął w połowie filmu ;-)
Jak idziemy do kina na jakąś komedie romantyczną to twardo siedzi i ogląda, nawet jak się mu nie podoba - choć nie pamiętam, kiedy jakakolwiek komedia romantyczna oglądana w kinie się mu nie podobała.
He he też jestem żoną męża, który namiętnie kocha PS - ale gra rzadko, bo zakazałam przy dziecku - im Młody później odkryje gry tym lepiej, no wiec czasem mąż zagra jak już Młody śpi, choć ostatnio tata usypia wcześniej niż syn , więc grać nie ma kiedy ;-)

Z Młodym ok , z przedszkola teściowie go zabrali, i teraz u nich śpi - rano go oddadzą jadąc na zakupy - ale z tego to teściowa mówiła to w przedszkolu i po południu u dziadków na nic się nie skarżył, szalał jak zwykle więc to jednorazowy przypadek - choć obstawiam, że zaszkodziły mu racuchy, które na obiad wczoraj w przedszkolu były - któryś raz jak są racuchy to dzieciaki mają problemy z brzuszkiem, do takich wniosków doszłam dzisiaj rano w szatni z innymi rodzicami - Pani dyrektor rano nie było, ale w poniedziałek z nią pogadam, żeby racuchów więcej nie było :no:

Znowu się rozpisałam ;-) a teraz zmykam do męża ;-)
 
Witam i pozdrawiam!!! Wlasnie klade sie spac a Wy to juz pewno po jednej kawce jestescie. U mnie w domku juz dawno wszyscy spia, wiec sie wzielam i pozgrywalam troche zdjec na plytki- bo komputer mam juz niezle przepelniony :)) UM zanudzam-zycze Wszystkim milego przedpoludnia :-):-):-)
 
Witam na chwilkę!:-)


Niunians ehhh te ostatnie tygodnie to się ciągną:confused2: a może jakbyś M do kanapy przywiązała i odpowiednio go wykorzystała to było by szybciej:-p;-):tak:

:crazy:
On to by pewnie chciał ale ja nie zawsze mam ochotę. Jak nie mogłam to miałam a teraz jak lekarz już pozwolił to mi się czasem odechciewa bo z takim brzuchem to sapie jak słoń i szybko się męczę :)) ale jak mnie czasem weźmie na namiętności to wykorzystuje :)):-D:-D:-D
Niunia mój mąż, komedie romantyczne ze mną ogląda, jak mu nie podpasuje to usypia :-D dzisiaj usnął w połowie filmu ;-)

He he też jestem żoną męża, który namiętnie kocha PS - ale gra rzadko, bo zakazałam przy dziecku - im Młody później odkryje gry tym lepiej, no wiec czasem mąż zagra jak już Młody śpi, choć ostatnio tata usypia wcześniej niż syn , więc grać nie ma kiedy ;-)

choć obstawiam, że zaszkodziły mu racuchy, które na obiad wczoraj w przedszkolu były - któryś raz jak są racuchy to dzieciaki mają problemy z brzuszkiem, do takich wniosków doszłam dzisiaj rano w szatni z innymi rodzicami - Pani dyrektor rano nie było, ale w poniedziałek z nią pogadam, żeby racuchów więcej nie było :no:
;-)
oni często zasypiają przy filmach :))
mój M. sprzedał komputer bo twierdził że nie będzie czasu przy dziecku grać ale konsole kupił bo przecież "czasami można sobie pograć". Chociaż oboje twierdzimy że wychowywanie dzieci przy komputerze jest nie zdrowe i pewnie przez pare lat dziecko nie będzie z niego korzystało.
Co do przedszkola to do jakiego posyłasz Młodego?? Bo ja zauważyłam z moją mamą że dziecko mojego brata też zawsze wymiotuje wieczorami w piątek, tylko że zwykle jak jest barszcz czerwony. więc coś z tymi piątkowymi obiadami nie tak :cool:
Witam i pozdrawiam!!! Wlasnie klade sie spac a Wy to juz pewno po jednej kawce jestescie. U mnie w domku juz dawno wszyscy spia, wiec sie wzielam i pozgrywalam troche zdjec na plytki- bo komputer mam juz niezle przepelniony :)) UM zanudzam-zycze Wszystkim milego przedpoludnia :-):-):-)
życzę dużo zdrówka dla córeczki :)) Przez tą rozbieżność czasu będzie się trudno spotkać w jednym czasie na forum :)):-)
Czyli córeczka urodzona już w USA. Chyba nie podoba ci się tam system szkolnictwa skoro chcecie wtedy akurat wrócić gdy mała zacznie szkołe :))
 
witajcie , jak to super ze trafilam na to forum . Ja jestem z okolic nowego sacza mam jednego kochanego synka i super meza .

Teraz jest juz pozno ale jutro Was poczytam wiecej i zobacze o czym piszecie .

Dobranoc.
 
Witam!!!!!!!!
No tak dziewczyny ta roznica czasu troche nas rozbije-ale napiszcie w jakich godzinach przedewszystkim siadacie przy komp.-ja nie moge do 14.00 polskiego czasu ale pozniej jest oki.......
Mala znow obudzila sie z podwyzszona goraczka, w dobie ostatnich epidemii gryp coraz bardziej zaczynam myslec o lekarzu: ((:)-(

Tak cora urodz. tutaj i mysle ze moge powiedziec ze dzieki tutejszej opiece wogole ona jest. Ostatnio w Polsce(tj.w czerw. tego roku) zawitalam u Pani ginekolog- no i ja z problemami zajscia w ciaze, z cukrzyca, ktora mialam w poprzedniej ciazy(ktora najprawd. nie jest do konca ciazowa) oraz z tak zwany nietrzymaniem szyjki- slowa jakie od niej uslyszalam- ona tego nie widzi- wiec ani nie mysle rodzic w Polsce poraz drugi( pierwsza ciaze stracilam w Polsce).
Jesli chodzi o szkolnictwo to bym tutaj polenizowala-no ale jak mamy wracac do Polski to lepiej wczesniej-ale i tak mysle dopiero tak przy 2 -3 klasie- dziecko bedzie mialo troche wiecej dziecinstwa...:tak::-):tak:
Pozdrawiam i tym co ida spac milych snow:))))
 
reklama
Witam po weekendzie!:-)
Męża w nocy wyekspediowałam do pracy, starszaki w ośrodkach edukacyjnych, a Maciek rozkoszuje się śniadaniem...drugim;-)
Pola witaj!
Aga ja najczęściej jestem na BB wieczorem tak o 21.00 aż do 0.00:tak::szok::cool2: polskiego czasu

:-)pozdrawiam!!!:-)

reszta--->;-)
 
Do góry