reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Kochane!:-)
Rodzice dzis przyjechali i zabrali do starszaki do siebie. Maciej juz spi...a my z M pijemy piwko...cichoooo az w uszach dzwoni:szok::-D:tak:

Pozdrawiam!:-)
 
reklama
Witam wieczorkiem:-)
AgaS...dokładnie masz racje,moje dziewczyny chodza juz drugi rok tutaj do szkoly,i narazie nie chce wracac zeby im nie mieszac chcialam poczekac zeby skonczyly chociaz tą jedna, a tu Karola idzie juz do gimnazjum i kolo sie zamyka moze do starosci zdarze wrocic do polski (haha).
niunians...dzieci bardzo szybko potrafia sie zaklimatyzowac,a jesli chodz o dziadkow to niestety w saczu zostala juz tylko jedna babcia (tesciowa) reszta niestety nie zyje, tak wiec rozumiesz nie maja za bardzo za kim tesknic.
Pozdrawiam i zycze milego wieczoru;-)
 
monia no to na pewno nie wrócisz zbyt szybko :)) bo jak jedna skończy to druga zacznie :))
aga a jak się czujesz ??

zuzkuz Ty chyba dużo czasu spędzasz z M bo rzadko nas odwiedzasz. Ja też marze o takim wieczorze, ale póki co to jak tylko mała idzie spać to ja też bo wiem że będę wstawała co 2 godziny więc chce się wyspać :))
 
Hey!!!
Czuje sie nie najgorzej chociaz wczoraj nawiedzil mnie znow chroniczny bol glowy i mialam tak cala noc- wsumie to nie wiedzialam jak glowe na poduszce trzymac:(((
Ale dzisiaj ok. Wizyte u lekarza mam 2.02, a jakis tydz. po bede miec zabieg podszycia:/ mam nadzieje ze na usg za 2 tyg wyjdzie wszystko dobrze i okaze sie ze szyjka ma ciagle te 4cm. Boje sie cholernie tego zabiegu, a szczegolnie zastrzyku w kregoslup , pooprzednio mialam wielki bol i czulam caly zabieg, wrecz balam sie ze poronie, ale moze tym razem trafie na lepszego anastazjologa, bo jak bede miec tamta babke to odmowie:((:)no::wściekła/y:
 
Kochane jestem! M sie bardzo nie nacieszylam bo @ przyszla 3 dni przed terminem, nie mam nic przeciwko zabawie w inian ale nie pierwszego dnia:baffled:

Niunians uwierz ze przy pierwszym dziecku czlowiek czuje sie nie wyspany, nie ma czasu zjesc ani zajac sie soba...a przy trzecim...zostalismy z Mackiem sami ...i normalnie sie nudze:szok::tak::-D

Aga zycze bezproblemowego i bezbolesnego zabiegu &&& :tak::-)

Pozdrawiam:-)
 
aga jak tak mogła cie znieczulić ta anastezjolog. Ja tego nie rozumiem przecież to nie jest chyba aż takie skomplikowane bo wykonuje się tego tysiące. Chyba że jakaś początkująca. Ja też kiedyś miałam takie znieczulenie :)) ale było oki

zuzkuz no to rzeczywiście nie mogliście się zabawić :))
ja to bym się też chciała ponudzić :))
dzisiaj chciałam iść na zakupy to prosiłam teściową żeby przypilnowała małą. Przed wyjściem grzecznie ją prosiłam żeby jeśli mała nie marudzi albo śpi to nie nosić jej na rekach. I co z tego jak nie posłuchała i przez całe reszte dnia mała mi z rąk nie chciała zejść. Bo ona nawet jak ona spała to ją trzymała na rękach i lulała, jak była grzeczna to też. Przez 2 godziny ani na minute jej nie położyła. Masakra i jak ja mam z nią zostawiać małą??
 
aga jak tak mogła cie znieczulić ta anastezjolog. Ja tego nie rozumiem przecież to nie jest chyba aż takie skomplikowane bo wykonuje się tego tysiące. Chyba że jakaś początkująca. Ja też kiedyś miałam takie znieczulenie :)) ale było oki

zuzkuz no to rzeczywiście nie mogliście się zabawić :))
ja to bym się też chciała ponudzić :))
dzisiaj chciałam iść na zakupy to prosiłam teściową żeby przypilnowała małą. Przed wyjściem grzecznie ją prosiłam żeby jeśli mała nie marudzi albo śpi to nie nosić jej na rekach. I co z tego jak nie posłuchała i przez całe reszte dnia mała mi z rąk nie chciała zejść. Bo ona nawet jak ona spała to ją trzymała na rękach i lulała, jak była grzeczna to też. Przez 2 godziny ani na minute jej nie położyła. Masakra i jak ja mam z nią zostawiać małą??
ja w poprzedniej ciazy bylam znieczulana 4 razy, i 3 razy bylo oki, a ten pierwszy raz katorga czulam wszystko, dziecko macice jak mi lata po brzuchu, a Pani Anastazjolog byla tak przerazona, bala sie ze ja oskarze i pewnie by tak bylo jesli by tylko sie jakies komplikacje zaczely;/:wściekła/y: A czy byla nie doswiadczona -raczej nie sadze- starsza kobitka, racze juz dlugo pracujaca w tym szpitalu- w kazdym razie jestem za tym zeby anastyzjologami byli tylko mezczeyzni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ta kobietka poprostu byla bardzo wyluzowana zamiast sie skupic na swojej pracy to sobie luzacko rozmawiala z pielegniarka , co tez i mnie strasznie zdenerwowalo, bozamiast myslec o tym co mnie czeka to za wszelka sile probowalam zrozumiec ten jej angielski, A inni robili takie wkuwanie w ciszy, wypraszajac wszystkich z sali:))) tylko z 1 asystentem.
 
ja w poprzedniej ciazy bylam znieczulana 4 razy, i 3 razy bylo oki, a ten pierwszy raz katorga czulam wszystko, dziecko macice jak mi lata po brzuchu, a Pani Anastazjolog byla tak przerazona, bala sie ze ja oskarze i pewnie by tak bylo jesli by tylko sie jakies komplikacje zaczely;/:wściekła/y: A czy byla nie doswiadczona -raczej nie sadze- starsza kobitka, racze juz dlugo pracujaca w tym szpitalu- w kazdym razie jestem za tym zeby anastyzjologami byli tylko mezczeyzni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ta kobietka poprostu byla bardzo wyluzowana zamiast sie skupic na swojej pracy to sobie luzacko rozmawiala z pielegniarka , co tez i mnie strasznie zdenerwowalo, bozamiast myslec o tym co mnie czeka to za wszelka sile probowalam zrozumiec ten jej angielski, A inni robili takie wkuwanie w ciszy, wypraszajac wszystkich z sali:))) tylko z 1 asystentem.
mnie też znieczulał facet i rzeczywiście jedyne co mówił to do mnie a nie z innymi. Chociaż ze mną starał się żartować żeby mnie rozluźnić :)
 
reklama
Do góry