reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nurtujące, kontrowersyjne tematy...

Generalnie nie zaleca się noszenia majtek, nawet tych siateczkowych ale nikt Ci z tyłka ich siłą nie zedrze :)
Co ja mogę polecić to żeby kupić te siateczkowe o rozmiar a nawet 2 większe, one się nie rozciągają praktycznie i są 'obcisłe'. Ja miałam swój normalny rozmiar i niestety nie mogłam ich nosić bo mi strasznie ranę po CC drażniły.
 
reklama
ja mam zaopatrzenie z pobytu na patolpogii w 3 mc, jak mialam krwotoki pokrwiakowe, mam podklady, mam wklady i zamierzam kupic majtki, nie zabronią mi ich nosić, z pewnoscia moj gin nie zabroni, bo on wie, jaka jestem ;) i on decyduje co dla jego pacjentki odpowiednie, a nikt inny :) uff

daissy to nie wiem czy na mnie uszyją takie majtki, bo teraz rozmiar wielki + 2 to juz spadochron :-D
 
Wszystko zależy od szpitala w jednych można miec majtki a w innych nie.Ja miałam te siateczkowe i tak jak pisze DAISSY strasznie ciasne były i niewygodne ale pozwolono mi je nosic,natomiast takich normalnych nie aler inne mamy i tak zakładały zdejmowały tylko na wizyte...a i wcale niemiało to znaczenia czy się bylo cietym czy nie.
 
Munie patrzyłam na allegro i te podkłady co polecasz są w dwóch rozmiarach, jak jestem drobna to wystarczą mi te 27cm czy lepiej wziąć te 34 no i ile paczek zamówić, bo będę je zamawiała z PL i nikt mi ich później nie dowiezie :)
 
O Munie dobrze, że piszesz o konkretnych podkłądach, bo sie ostatnio zastanwiałam jakie wybrać...to jeden problem z głowy:).
Ostatnio moj mąż mnie rozbawił jak mu powedziałam ze musze sobie takie podklady kupic, to on do mnie - przecież masz pełno tych wkładek higienicznych to nie możesz ich wziąć:baffled::-D Wiec tak jak myślałam szkoła rodzenia nie tylko mi sie przyda:-D
 
Hej dziewczyny!!

nie wiedziałam czy zakładać nowy wątek więc piszę tutaj:

czy decydujecie się na pobranie krwi pępowinowej?? jeśli nie, to dlaczego?
napiszcie w tej kwestii bo coraz więcej na ten temat i chciałam się zorientować jaki jest odzew.
 
ja się nie decyduję, ponieważ za drogo to kosztuje:(
ale jeśli w moim szpitalu będzie akcja pobierania do publicznego banku, to chętnie oddam:)
 
reklama
Myślę, że większość szpitali oferuje pobranie krwi pępowinowej - ponoć na każdym oddziale jest sporo ulotek banków, które przechowują krew.

Trochę czytałam na ten temat i też się chyba nie zdecyduję - koszty, no i myślałam, że uda się zabezpieczyć maluszka, a tak się okazuje że nie jest tak do końca jak to "reklamują".

Chyba, że macie jakieś nowe info w tym temacie?
 
Do góry