reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nutramigen - wzdęcia po...

Dołączył(a)
26 Maj 2006
Postów
3
Witam Mamy,

Mój Synek od niedawna dostaje Nutramigen. Do mieszanki dodaję "własne" mleko - inaczej Staś nie chce jeść. Mam wrażenie, że od czasu kiedy pije nutramigen Staś ma wzdęcia i bardzo męczą Go gazy.

Czy ktoś ma podobne doświadczenia??
Czy według Was może to świadczyć o alergii na to mleko?

Pozdrawiam

 
reklama
hej moja Maja zaczyna dziewiaty miesiac i na noc od 2 tygodni dostaje nutramigen i jest ok. W jakim wieku jest Twoje malenstwo? Moze zbyt lapczywie pije i polyka za duzo powietrza. Nic na raqzie oprocz nutramigenu lepszego dla alergikow nie wymyslono. Lekarka polecala nam przy skazie bialkowej mleko sojowe lub bebilon pepti, ale nie probowalismy. Pozdrawiamy i zyczymy powodzenia:))))
 
my mamy mleko sojowe prosobee i jest super :) karmię jeszcze piersią ale do kaszek i obiadków dodaję to mleczko i nie ma zadnych problemów więc polecam :)

faktycznie może twoja dzidzia za dużo powietrza się nałyka ?
 
Witam :)
Mamostasia - moj Szymcio byl na Nutramigenie praktycznie od ukonczenia 6 tyg.zycia , wiec mamy duuuuuzzeee doswiadczenie . Wg mnie wzdecia u twojego maluszka nie sa spowodowane Nutramigenem i nie jest to mleko ktore uczula - przyczyny szukalabym w twoim mleczku-bez obrazy...
Jesli twoje dziecko nie chce go pic- sam zapach jest odrazajacy wiec wcale sie nie dziwie malcowi ;) - porozmawiaj z pediatra. My dostalismy Bebilon Pepti (Szymek jak juz skonczyl 7 miechow , nawet nie chceial dziuba otworzyc jak butle widzial , wiec doszlismy do wniosku ze chodzi o mleko i zmiana byla konieczna , acz skuteczna:) )jest "smaczniejsze" i rowniez dobrze tolerowane.
Zycze wszystkiego dobrego i poprawy zdrowka dla maluszka :)
 
witam!!!no własnie jestem za tym ze (bez obrazy) ale może to toje mleczko dodawane do nutramigenu powoduje te atrakcje !!! ja musze przyznać ze jesteśmy zadowolone z tego mleczka a próbowaliśmy wielu karmiłam Kornelie 11 msc i wszelkie próby porzucenia cycusia sie nie udawały a NUTRAMIGEN jakoś jakoś zaakceptowała tylko kupki są bardzo bardzo brzytkie i fufufufufufjjjjjjjjjjj śmierduszkują :-[
 
Cześć dziewczyny,
mam poważny problem jeżeli możecie zajrzyjcie na niemowlaki do ątku "Alergia"!!!
Może któraś z was mi pomoże?
 
reklama
Mojemu Maksowi też lekarz przepisał nutramigen. Początkowo jadł bebilon pepti ale ciągle miał wysypkę i przeszliśmy na nutre. Niestety poza problemem co zrobić żeby to jadł ( w końcu dosładzałam glukozą) pojawiło się zatwardzenie i synuś sie cały dzień męczył okropnie, w końcu podałam mu herbatkę z koperku i przeszło. A wysypka która była tylko na buzi i brzuszku z dnia na dzień pojawiała się na rączkach i nóżkach w postaci liszajowatych placków :( :( :( :(
została mi jeszcze jedna puszka ale dziś mam dośc, nie dam mu juz wiecej tego mleka, bo mam wrażenie że mi Maksia zatruwa........
 
Do góry