reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

obawa beta hcg

Cześć dziewczyny,
Mam podobne obawy jak niektóre z Was, miesiączka spóźnia mi się 6 dni, zrobiłam betę w czwartek i wyszedł wynik 8, dzisiaj zrobiłam test wyszedł negatywny i boję się iść na kolejną betę, że będzie niski przyrost... Fakt, że z córką test wykrył ciążę dopiero 30 dni po współżycia trochę mnie pociesza, ale mimo wszystko mam pewne obawy :(
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Mam podobne obawy jak niektóre z Was, miesiączka spóźnia mi się 6 dni, zrobiłam betę w czwartek i wyszedł wynik 8, dzisiaj zrobiłam test wyszedł negatywny i boję się iść na kolejną betę, że będzie niski przyrost... Fakt, że z córką test wykrył ciążę dopiero 30 dni po współżycia trochę mnie pociesza, ale mimo wszystko mam pewne obawy :(
Najlepiej poczekać.... po co się zamartwiać.... mojej koleżance test wyszedł dopiero po 10 dniach od terminu @ a okazało się , że zaciążyła w 8 dc także bez nerwów.... ja bym poczekała i udała się poprostu do lekarza. Wg mnie każda beta i każdy test tylko przynosi nerwy
 
Cześć dziewczyny,
Mam podobne obawy jak niektóre z Was, miesiączka spóźnia mi się 6 dni, zrobiłam betę w czwartek i wyszedł wynik 8, dzisiaj zrobiłam test wyszedł negatywny i boję się iść na kolejną betę, że będzie niski przyrost... Fakt, że z córką test wykrył ciążę dopiero 30 dni po współżycia trochę mnie pociesza, ale mimo wszystko mam pewne obawy :(
Oj, to widzę, że podobnie. Ale może taka natura, skoro miałaś tak z córką? To moja pierwsza ciąża - jeszcze nie wiem jaką mam naturę, może tak samo. ;)

Dam znać dziewczyny po wizycie! W środę napiszę. Buziaki. Właśnie przespałam 2h w południe!
 
Oj, to widzę, że podobnie. Ale może taka natura, skoro miałaś tak z córką? To moja pierwsza ciąża - jeszcze nie wiem jaką mam naturę, może tak samo. ;)

Dam znać dziewczyny po wizycie! W środę napiszę. Buziaki. Właśnie przespałam 2h w południe!

Z córką owszem, ale w styczniu byłam w ciąży i w dniu okresu miałam 2 grube kreski, bety nie sprawdzałam wtedy, niestety dziecko miało wadę letalną :( strach we mnie pozostał tak okropny, że teraz boję się o wszystko
 
@ammaa3 rzeczywiście ten ostatni przyrost moglby być większy. Ale jeszcze nic straconego. @Patrycja35 nie mam pojęcia gdzie Ty tam widzisz tworzący się pęcherzyk. Usg jest z 4.10 gdzie beta nawet do 50 nie dobila, więc nie ma szans, żeby cokolwiek zobaczyć.
 
reklama
Do góry