reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

obawa beta hcg

Tym samym chyba skasuje ten temat, który stworzyłam. A może nie? Może komuś się przyda taki przypadek jak ja? Obecnie badam się czy mamy konflikt serologiczny i zespół fosfolipidowy.
Przykro mi :(
Zostaw ten wątek, nie jedna z nas jest w podobnej sytuacji. Ja gdy miałam podejrzenie pustego jaja płodowego szukałam jakichkolwiek informacji. Może warto się w takim razie teraz przebadać. Zapraszam na ciąża po poronieniu i starania po poronieniu.
 
reklama
Szczęście w nieszczęściu bo zdołałam się oczyścić sama więc omija mnie szpital. Teraz 3 miesiące przerwy, dojścia do siebie i staramy się od nowa za 3 miesiące.
 
Boję się z jednej strony bo teraz będzie większy strach. Ale w kolejnym tygodniu dostanę 2 bardzo ważne wyniki i może kolejna ciąża będzie już ładnie podtrzymywana. Dziękuję za kciuki. Dziękuję Wam za wsparcie, jakie tu dostałam. <3
Możliwe że przy zrobieniu odpowiednich badan bedzie się dalo uniknac tej tragedii. Wierzę że będzie już tylko lepiej :)
 
Przykro mi, że tak się stało.
Może zrób przy okazji badań przeciwciała HLA.
To nie jest to samo co przeciwciała przy grupie krwi.
U mnie to było przyczyną straty i bardzo trudnej kolejnej ciąży.
 
Do góry