reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

obawa beta hcg

ammaa3

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Przeraża mnie, że startuje od tak małego wyniku. Późno mi wyszedł test ciążowy, dopiero na trzeci dzień od spodziewanej miesiączki i to bladziutka. Mam regularne miesiączki a wrzesień jakiś bardzo dziwny był, wszystko opóźnione. Moje hcg:
02.10 - 4,79
07.10 - 17,40
09.10 - 51,00
11.10 - 94,60
14.10 - 211

W środę ginekolog, o ile będzie możliwe, odpuszczam betę HCG, jest to stresujące bo moje wyniki różnią się od innych. Nie mam żadnych plamień. Biorę luteinę, witaminy. Mam nadzieję, że będzie coś z tego, staramy się z partnerem o dziecko od jakiegoś czasu. Przeszłam bakterię, która poblokowała mi jajowody dlatego to zajście w ciążę, to dla mnie taki mały cud bo już się szykowałam na laparoskopię. Co uważacie? Oczywiście mam obawy co do poronienia, ciąży pozamacicznej chociaż w tamtym tygodniu miałam piękne miejsce dla zarodka w macicy.

reklama

Lu_cy

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Przeraża mnie, że startuje od tak małego wyniku. Późno mi wyszedł test ciążowy, dopiero na trzeci dzień od spodziewanej miesiączki i to bladziutka. Mam regularne miesiączki a wrzesień jakiś bardzo dziwny był, wszystko opóźnione. Moje hcg:
02.10 - 4,79
07.10 - 17,40
09.10 - 51,00
11.10 - 94,60
14.10 - 211

W środę ginekolog, o ile będzie możliwe, odpuszczam betę HCG, jest to stresujące bo moje wyniki różnią się od innych. Nie mam żadnych plamień. Biorę luteinę, witaminy. Mam nadzieję, że będzie coś z tego, staramy się z partnerem o dziecko od jakiegoś czasu. Przeszłam bakterię, która poblokowała mi jajowody dlatego to zajście w ciążę, to dla mnie taki mały cud bo już się szykowałam na laparoskopię. Co uważacie? Oczywiście mam obawy co do poronienia, ciąży pozamacicznej chociaż w tamtym tygodniu miałam piękne miejsce dla zarodka w macicy.
Bardzo ładny przyrost. Gratulacje

ammaa3

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Bardzo ładny przyrost. Gratulacje
Dziękuję za szybką odpowiedź. Ten ostatni przyrost ma 72% a podobno według normy po 3 dobach powinno być min. 114%. Boję się jeszcze cieszyć szczerze mówiąc bo przyrost jest ale nie szczególnie w normach. ;)

Lu_cy

Rozwiązania
1
Dziękuję za szybką odpowiedź. Ten ostatni przyrost ma 72% a podobno według normy po 3 dobach powinno być min. 114%. Boję się jeszcze cieszyć szczerze mówiąc bo przyrost jest ale nie szczególnie w normach. ;)
Jesteś zabezpieczona lekami, będzie wszystko dobrze. Masz już umówiona wizytę?

Patrycja35

Rozwiązania
0
Wszystko jest ok...u niektorych rosnie szybciej u innych wolniej..ale wyglada na to ze jest ok❤

ammaa3

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jesteś zabezpieczona lekami, będzie wszystko dobrze. Masz już umówiona wizytę?
Tak, w środę. Ostatnio miałam wizytę lekarza, gdy moja beta wynosiła 51 i nie ukrywam, że podczas tej wizyty lekarz mnie trochę postraszył dlatego zwyczajnie zaczynam się bać, że może pozamaciczna, że za wolno, że nie widać na USG ani kropeczki. :eek:

Natalia198777

Rozwiązania
0
02.10 - 4,79
07.10 - 17,40
09.10 - 51,00
11.10 - 94,60
14.10 - 211

Ja bym się beta nie przyjmowała, to tylko stres niepotrzebny

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Potrzebuję porady 37
Agati88 Potrzebuję porady 154
monika89bdg Bydgoszcz 20
T Ciąża, poród, połóg 13
Z Zwierzenia 1

Polecamy

null

null

Nowe wątki