reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

obawa beta hcg

Przeciez widac robiacy sie pecherzyk:D
Tak, tak, ale sprawdzając USG z piątku, powiedział, że nic się nie zmieniło i nie widać najmniejszej kropeczki. Muszę dopowiedzieć, że taką miałam gulę na tej wizycie, tak mi było jakoś źle, że nie wypytywałam ani nie doglądałam. Może to był też zły dzień lekarza bo nie szczególnie dał mi szansę na ciążę.
 
reklama
Tak, tak, ale sprawdzając USG z piątku, powiedział, że nic się nie zmieniło i nie widać najmniejszej kropeczki. Muszę dopowiedzieć, że taką miałam gulę na tej wizycie, tak mi było jakoś źle, że nie wypytywałam ani nie doglądałam. Może to był też zły dzień lekarza bo nie szczególnie dał mi szansę na ciążę.
Jezeli ma słabszy sprzet nie bedzie tak wczesniej widac....wazne ze beta rosnie...to jeszcze bardzo wczesnie...mi no.doszlo pozniej do zaplodnienia i tez sie martwilam....bo nic nie bylo
 
Ja chodzilam co tydz na usg..jak sie pokazal pecherzyk..to znów nie bylo zarodka..beta 34000 a zarodka nie ma....az wkoncu siw wstreciuch pokazal:D
Kurcze, jak mi tak wolno przyrasta beta to kiedy i ja się doczekam zarodka? :) Daję ostatnią szansę temu lekarzowi chociaż w moim mieście jest jeden z lepszych...albo wmówię sobie, że miał gorszy dzień. Mam nadzieję, że moja fasolka też się ujawni i to jak najszybciej! :)
 
Kurcze, jak mi tak wolno przyrasta beta to kiedy i ja się doczekam zarodka? :) Daję ostatnią szansę temu lekarzowi chociaż w moim mieście jest jeden z lepszych...albo wmówię sobie, że miał gorszy dzień. Mam nadzieję, że moja fasolka też się ujawni i to jak najszybciej! :)
Kochana to naprawdę wczesnie...a kreska na tescie mocna wychodzi?
 
Kochana to naprawdę wczesnie...a kreska na tescie mocna wychodzi?
Teraz nie robiłam bo mam betę ale w 1 i 2 dniu spodziewanej miesiączki nie było drugiej kreski dopiero na trzeci dzień ale barrrdzo delikatna. ;) I objawy ciąży też mam delikatne bardzo jakby dopiero wszystko miało się rozkręcić i z opóźnieniem, mam wrażenie.
 
Teraz nie robiłam bo mam betę ale w 1 i 2 dniu spodziewanej miesiączki nie było drugiej kreski dopiero na trzeci dzień ale barrrdzo delikatna. ;) I objawy ciąży też mam delikatne bardzo jakby dopiero wszystko miało się rozkręcić i z opóźnieniem, mam wrażenie.
Noooo to spokojnie:*
 
reklama
Do góry