reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży po transferze

Carmen_87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Kwiecień 2022
Postów
1 284
Cześć! Jestem po transferze, dziś równo 3 tygodnie, czyli 21 dni. W 7 dniu miałam betę 39, w 10 dniu ponad 200, a w 19 dniu ponad 3000. Jeśli chodzi o wyniki to wygląda to obiecująco. Stosuję się oczywiście do wszystkich zaleceń lekarza. Tylko ja w ogóle nie czuję jakbym była w ciąży. Bolą mnie piersi, ale to normalne przy takich dawkach progesteronu jakie przyjmuję. Żadne mdłości, bóle brzucha, zmęczenie...
Kiedy miałyście jakieś pierwsze objawy ciąży po transferze i jakie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
 
reklama
Mi objawy pojawiły się kolo6-7tydzien ciąży.. Ale to nie jest powiedziane że każda będzie miała objawy.. Ja pamiętam że jechałam chyba na drugie USG i w tedy już zdychalam bo było mi źle.. Ale tak jak mówię jedna będzie miała silne objawy inna wogole. Nie doszukuj się , nie martw się. Ciesz się 😇
 
Ciesz się ze nie masz objawów.
Ja to miałam po 10 dniach przed zbadaniem bety takie wachania, że ciągle ryczałam. A potem całodobowe mdłości. Więc zazdroszczę braku objawów
 
Dziękuję, tylko ja się boję czy tam to życie naprawdę jest, skoro nie daje oznak życia. Jakbym już miała potwierdzone USG to bym nie miała tego niepokoju, ale jeszcze muszę ponad tydzień poczekać na pierwsze USG i czuję się jakoś podejrzanie dobrze. Byłam po prostu ciekawa po jakim czasie i co zaczęło się dziać u Was :)
 
Mi objawy pojawiły się kolo6-7tydzien ciąży.. Ale to nie jest powiedziane że każda będzie miała objawy.. Ja pamiętam że jechałam chyba na drugie USG i w tedy już zdychalam bo było mi źle.. Ale tak jak mówię jedna będzie miała silne objawy inna wogole. Nie doszukuj się , nie martw się. Ciesz się 😇
Ja już nawet dokładnie nie wiem jak się liczy wiek ciąży po in vitro 5-cio dniowej blastocysty, jestem trzy tygodnie po transferze, a jak się określa taki wiek ciąży to nie mam pojęcia
 
Dziękuję, tylko ja się boję czy tam to życie naprawdę jest, skoro nie daje oznak życia. Jakbym już miała potwierdzone USG to bym nie miała tego niepokoju, ale jeszcze muszę ponad tydzień poczekać na pierwsze USG i czuję się jakoś podejrzanie dobrze. Byłam po prostu ciekawa po jakim czasie i co zaczęło się dziać u Was :)
Też tak myślałam ale gwarantuje, że dalej też będziesz o coś się martwiła. Ja mam łożysko z przodu nisko więc ruchów jeszcze nie czuje a to 18tc i pewnie jeszcze trochę ich nie będę czuła.
Współczuję, ale przynajmniej miałaś pewność 😉
Pewności nigdy nie ma. Znam dziewczynę co miała objawy a okazało się że straciła dziecko (ciąża naturalna). Objawy tak naprawdę nic nie muszą mówić.
Ja już nawet dokładnie nie wiem jak się liczy wiek ciąży po in vitro 5-cio dniowej blastocysty, jestem trzy tygodnie po transferze, a jak się określa taki wiek ciąży to nie mam pojęcia
14 dni plus wiek blastki czyli masz jak ja w dniu transferu 19 dni (na usg była o 1 dzień starsza)
 
Też tak myślałam ale gwarantuje, że dalej też będziesz o coś się martwiła. Ja mam łożysko z przodu nisko więc ruchów jeszcze nie czuje a to 18tc i pewnie jeszcze trochę ich nie będę czuła.

Pewności nigdy nie ma. Znam dziewczynę co miała objawy a okazało się że straciła dziecko (ciąża naturalna). Objawy tak naprawdę nic nie muszą mówić.

14 dni plus wiek blastki czyli masz jak ja w dniu transferu 19 dni (na usg była o 1 dzień starsza)
Czyli, w którym jestem tygodniu ciąży? Jakoś nadal nie do końca rozumiem. Ogólnie lekarka mówiła, że pierwsze USG robi się dopiero 4 tygodnie po transferze. Moje 4 tygodnie przypada w Wielkanoc. A transfer miałam 21.03. pierwszy dzień wiosny :)
 
reklama
Ja w 18
19 dni dolicz do dnia transferu czyli 2 marca to pierwszy dzień ciąży. Jest nawet kalkulator który to wylicza. Na Googlach możesz poszukać 😁
 
Do góry