)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Objawy w 20 tygodniu

anik.

Mama Krzysia :)
Miasto
małopolskie
Rozwiązania
0
U mnie masakryczne pogorszenie cery... pryszcze na brodzie i na nosie, na dekolcie, na ramionach. W domu mam tylko jakiś krem z Iwostinu na to, muszę poczytać czy mogę go w ciąży.
Do mycia używam kremu z Clarinsa - on jest też świetny do demakijażu i nie wysusza, bo większość żeli u mnie niestety się nie sprawdzała. Na dzień też mam krem z Clarinsa - on jest lekki, zresztą - jakoś przed ciążą nic mi nie robił, a teraz... masakra.

reklama

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
Moja cera ma się wyjątkowo dobrze - uff.
Wszyscy myślą że spodziewam się chłopca bo dziewczynka ponoć zabiera urodę ;p a w brzuszku mała Królewna :)

Jedyne dolegliwości jakie mam teraz (21tydz) to ból krzyża i stawiała mi się też macica (myślałam że tak musi być.. że szykuje się na poród) ale po ostatniej wizycie okazało się że przez to skraca mi się szyjka... leże od ponad tygodnia niemalże 'plackiem'...

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
co prawda ja już nie 20 tydzień a początek 22, ale strasznie mi się... cofa po jedzeniu ;/ nieprzyjemne uczucie.

czarrownica

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U mnie też już po 20 tygodniu, a skóra coraz suchsza, jak tak dalej pójdzie to do porodu się rozsypie...

czarrownica

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Smaruję, olejkami I balsamami dla atopowcow Ale widzę że jest coraz gorzej...

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
Może któryś z kosmetyków Ci szkodzi i zamiast nawilżać przesusza? Pytałaś ginekologa co używać? moze zna jakies sprawdzone sposoby? a może pójdź w coś naturalnego? Olej kokosowy? Tylko nie wiem jak się ma do ciąży.. używałam przed ciążą i była rewelacja a skóra na nogach mi się zawsze łuszczyła z wysuszenia.

reklama
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry