reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy zapowiadające zbliżający się poród

mi tak pyk zrobiło w łózku na lezaco i zdazyłam dojsc do łazienki i dopiero chlustało az miło no i po 32 h urodziłam
ale to prawda ze wody nie odchodz tak normalnie u mnie w szpitalu powiedzieli ze to jest patologia a nie cos normalnego(oznaka ze to juz)
 
reklama
oj dziewczyny a u mnie sytuacja sie nie zmienia. i strasznie mnie to martwi bo jak w piatek stawie sie w szpitalu to obawiam sie ze beda mnie chcieli ciac bo zapisy ktg to nie mam superekstra:no: moze sobie roche pokucam??:laugh2:

to co Wiśnia, wpisujesz sie na liste jako nastepna?? chociaz mnie juz dawno czop odszedl, agusi jeszcze wczesniej... nigdy nic nie wiadomo.:cool2:
 
wcale nie mam ochoty być następna :no: :no: :no:
z Izką czop zaczął odchodzić w srodę - urodziłam w niedzielę
gdyby miało być tak samo to w niedzielę rodzę
mam nadzieję że tak nie będzie jednak, jeszcze nie czuję się gotowa :eek:
 
a u mnie wciąż cisza....żaden ślad czopu się nie pokazuje... a juz bym chyba chciała, chociaż jak pomysle o porodzie, to nie wiem czy jestem gotowa... :szok:
za to sawa13 pisze w smsach, że ma dziś śluz lekko podplamiony krwią i może to już sie cosik rusza....ma wizyte dziś u pani gin i obiecała, że bedzie informować
aha, i pozdrawia wszystkie lutóweczki i rozdwojone już mamy!!! :-)
 
ZAUWAZYLAM ZE TE DZIEWCZYNY KTORE PRAKTYCZNIE NIE MIALY RZADNYCH OBJAWOW PRZEPOWIADAJACYCH POROD MOGA TULIC SWOJE KRUSZYNKI JUZ A TE KTORE MAJA JUZ OBJAWY OD JAKIEGOS CZASU .. CISZA WIEC JA CHYBA JUZ SIE NIE NASTWAIAM NA POROD W NAJBLIZSZYCH DNIACH PEWNIE URODZE PO TERMINIE:no: :baffled:
 
a mi sie czop snil.....i raz mialam skurcz nad ranem i to wszytko na temat objawow.....
 
Mam nadzieje że to nie stanie się jakąś reguła u nas, bo w takim przypadku to ja pewnie urodzę jako ostatnia z lutówek :baffled: :-(
 
reklama
a ja dzis w nocy urodze hi hi...madzik24 egositycznie licze na potwierdzenie sie tej tezy.....
 
Do góry