reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

Hej dziewczyny !!!
Jestem obecnie w 36 tygodniu i 4 dniu ciąży, przytyłam 11 kg :tak:, z tym że zauważyłam że mam ostatnio diabelny apetyt:szok:, największy jaki miałam podczas całej ciąży. :no::no::no::no::no: Czy wy też w dziewiątym miesiącu tak miałyście?????????
Jeśli chodzi o rozstępy, polecam bardzo krem Ziajka. Smaruję się nim od 4 miesiąca ciąży, co drugi dzień i narazie nie widać rozstępów - jest tani, wydajny i nie aż taki tłusty.
 
reklama
właśnie Ziajkę kupiłam, zaczynam testować, oby coś jeszcze pomogła, bo mój brzuch wygląda jakby kombajnem po nim jeżdzili. W środę ide na ważenie, ciekawe czy już będzie 7 z przodu ;-)
 
wspolczuje tych rozstepow ....mi na szczescie jeszcze nic nie wyskoczylo
moze dlatego ze smaruje brzuch coddziennie i co prawda przytylam juz 13kg ( 39tydz)
ale tylam bardzo powoli i moze skora miala czas sie rozciagnac
 
ja smarowałam różnymi specyfikami... mąż mi kupił krem na rozstępy vichy, czasem oliwką, a czasem balsamem... a czasem w ogóle:zawstydzona/y: ... na brzuchu nic nie mam, ale piersi wyglądają niefajnie - dobrze że nie opalam się topless.:sorry:

może to dlatego że ogólnie mam mały a nawet bardzo mały biust... a teraz dopiero wiem jak wygląda...:-D
 
Ja na tą chwilę koniec 41 tydzień początek 42 tydzień również nie mam żadnego roztępu ani na brzuszku ani na biuście to mnie bardzo cieszy.
Stosowałam tylko oliwkę codziennie po kąpieli.
Waga niestety poszła w góre na dzień dzisiejszy waże 72kg wiec 24kg na plusie,ale to sie zrzuci nie martwie sie tym wogole.
 
reklama
Do góry