reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obracanie dzidzi w brzuszku.

Inna sprawa, że w niektórych szpitalach obecnie rzeczywiście stawia się na pełny naturalizm i unika cięć jak ognia

... bo NFZ płaci tyle samo za poród fizjologiczny co za cc. A koszt ze strony szpitala w porodzie naturalnym to duży nie jest. Niestety kosztem to wszystko zdrowia dzieci i naszego :cool:
 
reklama
amelia ja bym nie ryzykowała cesarka nie jest taka straszna ja tez mjusiał mieć cc i przeżyłam a przynajmniej byłam pewna że dziecku się nic nies stanie jeszcze jak czytam pawulon to wogóle aż mnie dreszcze przechodzą a z tym obracaniem ręcznym kurcze ja bym się bała
posłuchaj mamy i zgódż się na cc a dzidzia może się sama ułozy jak należy a jak nie to podpisz zgodę bedziesz o wile pewniejsza
 
Masz absolutną rację. Już podjęłam decyzję, że nie bedę się bawić w żadne obracanie. Nie muszę rodzić normalnie. Grunt, żeby Kluch był zdrowy i nienaruszony.;-)
 
To ja już przekroczyłam ten magiczny tydzień właśnie dziś:))) ale już się nie denerwuję bo pogodziłam z cc:)))

PS Dziś kupiłam wózek i jeszcze bardziej nie mogę się doczekać Kluska i jest mi wszystko jedno czy przyjdzie na świat naturalnie czy przez cc oby było zdrowiutkie i szcżęśliwe:-):-):-)
 
moja Nela była obrócona główką w dół tak jak trzeba ale buzią i klatką nie w tą str jakby było najlepiej :-( ale rodziłam naturalnie ciężko jak cholera ale teraz już się o tym nie pamięta :-)
 
reklama
moje obie panny byly ulozone posladkowo, Hania od poczatku (odkad stwierdzic bylo mozna:sorry2:), a Helena na poczatku byla ulozona dobrze a gdzies w drugiej polowie ciazy obrocila sie posladkowo

mialam dwa cc

z tego co wiem nie w wszystkich szpitalach jest to wskazaniem do cesarki, sama chcialam rodzic w szpitalu, gdzie jak sie okazalo "bedziemy probowac urodzic naturalnie", spanikowalam i wybralam inny szpital

co do obracania dziecka, nikt mi tego nie proponowal
 
Do góry