reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oczekujące mamuśki

Dołączył(a)
31 Październik 2017
Postów
1
Hej Mamy staramy się o trzecie dziecko. Dopiero zaczęliśmy nasze starania ale już mam doła. Zrobiłam test HCG z krwi i wyszedł 0,6, brak ciąży. Strasznie mi przykro
 
reklama
Hej Mamy staramy się o trzecie dziecko. Dopiero zaczęliśmy nasze starania ale już mam doła. Zrobiłam test HCG z krwi i wyszedł 0,6, brak ciąży. Strasznie mi przykro

Nie zamartwiaj się, dopiero zaczęliście.
My również bardzo pragnęliśmy dziecka (pierwsze niestety straciłam) o drugie zaczęliśmy starania w styczniu i w kwietniu już totalnie przestaliśmy myśleć o tych niepowodzeniach, stwierdziliśmy co ma być to będzie. W maju już byłam w ciąży ;)
 
my rowniez staralismy sie o dzidziusia juz poltora roku ale stres nas zjadal za kazdym razem sprawdzanie czy sie udalo ostatnim razem odpuscilismy stwierdzilismy ze co ma byc to bedzie i jest tydzien temu wyszly dwie kreski :) podstawa to sie nie stresowac bo to nas zjada... glowa do gory relaks i bedzie do dobrze :)
 
My także bardzo chcieliśmy i długo nie wychodziło... na wakacjach jak byliśmy rozluźnieni w końcu się udało, a dziś słyszeliśmy już bicie serduszka :) Głowa do góry !
 
Ja nie do końca zgodzę się z tym, że presja nie pozwala zajść w ciążę i, że jak się o tym bardzo marzy i cały czas się myśli o ciąży to, że się nie zajdzie. My z mężem z różnych powodów chcieliśmy bardzo szybko zajść w drugą ciążę i w sumie tylko o tym myślałam bo inaczej nie potrafiłam i w trzecim cyklu starań się udało, ja też podejrzewam, że pomogło to, że był to trzeci cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych, a wiadomo, że terapia hormonalna pomaga w szybkim zajsciu. Więc nie dołuj się, ja też po pierwszym miesiącu starań byłam załamana gdy dostałam okres a teraz uważam, że te trzy miesiące szybko mi zleciały i, że i tak bardzo szybko nam się udało, więc poprostu starajcie się dalej, na pewno w końcu się uda :-)
 
Hej Mamy staramy się o trzecie dziecko. Dopiero zaczęliśmy nasze starania ale już mam doła. Zrobiłam test HCG z krwi i wyszedł 0,6, brak ciąży. Strasznie mi przykro

Spokojnie, my się o trzecią ciążę staraliśmy prawie 3 lata. Chcieliśmy dzieci co 3 lata, z ostatnim się nie udało, będzie 2 lata poślizgu. Do wakacji się spinałam, po wakacjach zmieniłam lekarza, nowa pani dr stwierdziła, że to mogą być problemy hormonalne. Że może mam jeszcze podwyższoną prolaktynę (córka odstawiła się dopiero pół roku temu). Miałam zrobić badania po następnej miesiączce i... nie zdążyłam :D
 
reklama
Do góry