reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

oczyszczacz powietrza

Dołączył(a)
1 Marzec 2009
Postów
2
moje dziecko tez jest alergikiem, jest za małe na wykonanie dokładnych testów, ale ma uczulenie na kurz/roztocza, słyszałam o oczyszczaczu powietrza, czy ktos z was z tego korzysta? czy mozecie mi poradzic czy to jest skuteczne, czy warto kupic? jakije firmy oczyszczacz poleciłybyście?
 
reklama
Ja kupiłam japoński oczyszczacz Sharp. Poleciła mi go lekarka alergolog, u której leczyłam synka. Mam go kilka miesięcy i jest już dla nas niezastąpiony. Jest bardzo ładny i starannie wykonany. Jest cichutki, co nie jest bez znaczenia przy jego użytkowaniu w nocy. Monitoruje stan powietrza i sam się włącza usuwając zanieczyszczenia :) Poleciłam taki sam mojej teściowej, która dużo pali. Jest również zachwycona, a Sharp przysłał mi dodatkowy komplet filtrów do mojego oczyszczacza GRATIS. Byłam w kompletnym szoku. Dzięki temu mam darmowe użytkowanie przez najbliższe 10 lat (zgodnie z zapewnieniem Sharpa).
Pozdrawiam
 
Jako że to mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich obecnych i przyszłych forumowiczów.
Jednocześnie pobijam temat. Właśnie stoję przed wyborem kolejnego oczyszczacza powietrza (poprzedni został w moim domu rodzinnym). Szukam czegoś co zdawało by egzamin w najcięższym dla alergików okresie intensywnego pylenia roślin.
 
Ostatnia edycja:
My też mamy Sharp - jest rewelacyjny. wczesniej mieliśmy inny, ale nawet nazwy jego nie podam, aby nikt nie zapamietał. Sharp poprostu super, ma nawiżacz, oczyszczacz, jonizator. Do tegop tylko firma Sharp ma patent na taki filt , ktory eliminuje drobnoustroje i bakterie. Acha i ma czujnik, który wykrywa pyłki i je eliminuje(pokazuje też poziom zanieczyszczenia powietrza)Niestety cena dość spora, bo ja dwa miesiace temu płaciłam 1000 zł. Ale naprawdę warto. Moja córcia inaczej oddycha, odpukać nie choruje, nie dusi się i do tego mam mniej kurzu w domu :) o wiele mniej :)
 
chciałabym też kupić tego sharpa byłam nawet dziś w sklepie i pan pokazywał mi różne modele po przyjściu do domu oglądam sobie jeszcze na stronie Oczyszczacze powietrza - Sharp ale przyznam że nie są tanie i trochę się szczypię, weszłam na allgro i zobaczyłam że można do 700 zł może nie będzie taki wielofunkcyjny sama nie wiem jest taki na allegro firmy Triada nie ma natomiast też czujnika kurzu i wilgotności (przynajmniej nie doczytałam) co mnie interesuje owszem zawsze mogę dokupić jakiś prosty czujnik wilgotności bo też znalazłam parę na jakieś stronie Forecaster higrometr termometr V4
pomóżcie czy lepiej wybrać droższy czy tani nawilżacz?
 
Oczyszczacz powietrza to generalnie urządzenie, które się sprawdza przy np. uczuleniu na roztocza kurzu. Taki w przystępnej cenie - trochę ponad 300 zł to Triada - jest dość popularny. Powietrze jest czystsze i dzieciaki lepiej oddychają. Ten polecić mogę osobiście bo go mam. Natomiast jak ktoś może wydać więcej to najlepsze na rynku są chyba Airfree (bazując na opiniach w Necie). Tylko, że kosztują już zazwyczaj ponad 1000 zł. Tu możesz o nich poczytać http://www.oczyszczacz.pl. Wszystko zależy od budżetu. Jak widać rozpiętość cenowa jest bardzo duża.
 
Witam,
reprezentuję firmę sprzedającąm.in. oczyszczacze powietrza. W naszej ofercie posiadamyoczyszczacze oparte na technologii NCCO, która zapewnianajwyższą wydajność oczyszczacza powietrza i szybkozmniejsza ilość szkodliwych substancji takich jak alergeny,bakterie, wirusy, grzyby i TVOC. Urządzenie umożliwia monitoringjakości, wystarczy spojrzeć na poziom jakości powietrza (szczytwieży), lub kolor wyświetlacza LED oraz umożliwia regulacjęprzepływu powietrza poprzez ustawienia prędkości wentylatora, abyutrzymać/przyspieszyć proces oczyszczania powietrza. Ten wysokiejjakości oczyszczacz powietrza jest energooszczędny, trwały i łatwyw obsłudze. Żywotność filtra do 3 lat i łatwa wymiana sprawia,że urządzenie jest bardzo oszczędne i wydajne. Zapraszamy na nasząstronę internetową
Nawilżacze i oczyszczacze powietrza - Internetowy sklep medyczny - Horn Wellness Group - nasz asortyment: aparaty do masażu, ciśnieniomierze, fotele masujące, inhalatory, irygatory, kompresy, nebulizatory, stetoskopy, stymulatory, szczoteczki, sz
 
reklama
Do góry