reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy na nocnik???

reklama
Hm, wysadzam Mikołaja od kiedy miał 5 miesięcy. Najpierw trzymałam go nad toaletą, od jakiegoś czasu ma nakładkę na sedes. Kupa prawie codziennie ląduje w kibelku, sika z 10 razy dziennie i nie widzę w tym nic złego. Po przeczytaniu z zalinkowanym tekście, żeby zacząć wysadzać w wieku ok. 18 miesięcy, dałam sobie spokój z dalszą lekturą. Mam bardzo dużo znajomych, których dzieci w tym wieku są już odpieluchowane, ale co kto lubi.
 
Hm, wysadzam Mikołaja od kiedy miał 5 miesięcy. Najpierw trzymałam go nad toaletą, od jakiegoś czasu ma nakładkę na sedes. Kupa prawie codziennie ląduje w kibelku, sika z 10 razy dziennie i nie widzę w tym nic złego. Po przeczytaniu z zalinkowanym tekście, żeby zacząć wysadzać w wieku ok. 18 miesięcy, dałam sobie spokój z dalszą lekturą. Mam bardzo dużo znajomych, których dzieci w tym wieku są już odpieluchowane, ale co kto lubi.
brawo!!!
 
Hm, wysadzam Mikołaja od kiedy miał 5 miesięcy. Najpierw trzymałam go nad toaletą, od jakiegoś czasu ma nakładkę na sedes. Kupa prawie codziennie ląduje w kibelku, sika z 10 razy dziennie i nie widzę w tym nic złego. Po przeczytaniu z zalinkowanym tekście, żeby zacząć wysadzać w wieku ok. 18 miesięcy, dałam sobie spokój z dalszą lekturą. Mam bardzo dużo znajomych, których dzieci w tym wieku są już odpieluchowane, ale co kto lubi.

Dokładnie, co kto lubi :) TY WYSADZASZ 5 MIESIĘCZNE DZIECKO, A JA NIE :) sorki za caps. Nie widzę żadnego problemu ;)
 
ja właśnie się zastanawiam czy kupić nocnik Gabi za 2 tygodnie skończy 9 miesięcy może pora ją przyzwyczajać ?? sama już siada więc i na nocnik może siąść ;)
 
Moją mała jak tylko dobrze siedziała po spaniu sadzałam na siku. Jak miała 16 ms zdjeła pieluche i sama siadła.Od tamtej pory pieluszka tylko na nocne spanie.Bo na południe tez bez pieluchy i jak jej sie chce to sie budzi na siku i dalej myka spac.
 
reklama
A ja przyzwyczajałam dziecko już od 9 miesiąca. Teraz przechodzimy na pieluszki wielorazowe, bo dziecko wtedy czuje, że ma mokro. Ale mam nadzieję, że już niedługo przejdziemy tylko na nocniczek. Kupiliśmy nocnik turystyczny i jest cały czas pod ręką. Będziemy go intensywnie testować na wakacjach :)
 
Do góry