reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzajmy sie razem !!!!!!!!!

Słowo sie rzekło - zaczynam od dziś. Dam znac wieczorem jak minął dzień i czy trzymałam się diety!
Miłego dnia!
 
reklama
Dziewczyny to trzymam za słowo i ... powodzenia.

Ja wczoraj odbębniłam 4 dzień 6 W :-) pomimo mega olbrzymiego bólu głowy. No i nie jem po 18 ... juz mam bardziej płaski brzuch.

Mega Kopniak dla wszystkich !!!
 
6 wiedera jest opisana na forum, chciałam wkleić Ci link ale jakoś ie potrafię (no hakerem to ja nie będę...), szukaj też w dziale Diety,diety, na pewno nie przegapisz bo wątek jest na topie!Ja dziś mam 4 dzień, jeszcze nie ćwiczyłam, mięśnie czuję, brzuch też jakby lepszy...
 
Jak Wam się udaje nie jeść po 18? Wieczory sa dla mnie koszmarem jedzeniowym, jak juz niunia pojdzie spać, zasiadam przed TV i zaczynam myślec co by tu zjeść. I wtedy silna wola jest często za mało silna... Macie jakieś sposoby aby oszukać głód?
 
reklama
Jak Wam się udaje nie jeść po 18? Wieczory sa dla mnie koszmarem jedzeniowym, jak juz niunia pojdzie spać, zasiadam przed TV i zaczynam myślec co by tu zjeść. I wtedy silna wola jest często za mało silna... Macie jakieś sposoby aby oszukać głód?

ja tez miałam z tym problem, chyba najwazniejsze jest ppo prostu mocna motywacja, ja najpierw przestałam jesc słodycze, potem wogóle nic po 18. Zjadam sniadanie w pracy i drugie, w domu obiad albo jakas kanapka i finito. Podjadam tylko owoce suszone (banany, morele, orzechy - ale nie za duzo)...trzymam kciuki, najgorzej jest na początku.

Trzymam za nas kciuki :-)
 
Do góry