reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzajmy sie razem !!!!!!!!!

hejka,
zaczełam 6 ! Rety! To dopiero 3 dzień, a miesnie brzucha bola jak nie wiem...Normalnie mam zakwasy :(
mam nadzieje, ze jakos je rozruszam i wytrwam w postanowieniu
dzisiaj pokreciłam jeszcze hula hopem, troche mi nawet ulzyło, miesnie nie były już takie napiete.
A moze macie lepszy sposob na te zakwasy?
Trzymamm kciuki za reszte dziewczyn.
Mnie zmobilizowały te Wasze kopniaczki :)
 
reklama
moo to super ze sie wziełaś za 6. Życze powodzenia i .. nie poddawaj sie czasem. Niestety na zakwasy nie znam sposobu. Najlepiej to miesnie rozciagnac po ćwiczeniach. Napewno któraś z dziewczyn ci coś podpowie.

Słuchajcie - a znacie dobry trening na posladki, uda i biodra? Coś w stylu 6?
 
WITAJCIE
ja załozylam ten watek i az wstyd bo tu pieknie cwiczycie i dietkujecie a ja........utyłam
i to znacznie

o polnocy moj Karlos wrecza mi wage elektroniczna ktora sobie wymazylam
dokładnosc do 100gram.....to bedzie wazenie codzienne
to mnie zmobilizuje
bo teraz to w sumie nie mam wagi,tzn.mam ale taka zwykla i co na nia wejde to inaczej waze
strasznie frustrujace

takze dolanczam do was 2 stycznia albo 1 stycznia

do uslyszonka
 
Czesć dziewczyny!
W ramach postanowień noworocznych dołączam do was!!!
I od wtorku zaczynam diete i ćwiczenia!!
Od wtorku bo ponoć nie zaczyna się ćwiczeń ani diet od poniedziału bo się nie udają:):):)
A poważnie to do wtorku mam wolne i chcaiłąm jeszcze poleniuchować...:)
 
Wszystkim wszyskiego dobrego w Nowym Roku!
I żeby te najwazniejsze postanowienia były dotrzymane.
Ja nadal ćwiczę i naprawdę podziwiam te dziewczyny które maja za sobą półmetek.
W Sylwestra trochę przesadziłam...z jedzeniem :) teraz muszę to odpokutować.
Oczywiście rano ćwiczyłam, bo wiedziałam, że wieczorem nic z tego nie bedzie, ale co zjadłam... strasznie mi głupio, że jestem taki łasuch
Ale te wystawione na stole pyszności, aż się prosiły.
Ale teraz juz nie będę miała okazji, więc obiecuję, że ...
Chyba powinnam dostać solidnego kopa.

Pozdrawiam
 
Witam i .... jestem mile zaskoczona ..ze nasze gono sie rozrasta.


I tak :

witam Agulę i witaj z dalekiej podróży ... załozycielkę wątku Lilke

moo no to na dobry początk .... WIELGACHNY KOPNIAK !!!!

Dziewczyny - do dzieła ;)
 
Witam!
Kopniak pomógł. Wzięłam się porządnie do roboty.
Nie mogę się doczekać efektów, na razie nie widzę wyraźnej poprawy :(
Wczoraj byłam z synkiem na łyżwach. Męczarnia...
Myślałam, że nauczę go jeździć, ale niestety nie wyszło. No cóż popróbujemy jeszcze.
Tym uczeniem zmęczyłam się jeszcze bardziej niż samą jazdą (zrobiłam sama parę kółeczek :) )
Wieczorkiem musiałam się mobilizować do ćwiczeń, bo oczywiście nie chciało mi się jak nie wiem.
I warunki mam koszmarne, bo zaczęliśmy remont.
Dzieci głównie siedzą u babci, a ja z nimi. I to też jest trudne, bo babcia jak to babcia...chciałaby żebyśmy cały czas coś jedli. Nie było by problemu gdyby gotowała nie smacznie, a tak..
Nie wiadomo gdzie uciec. Chyba powinnam pomóc przy remoncie :-[
Pozdrawiam
 
moo no to witaj w klubie. Mnie tez ciezkawo z cwiczeniami ale walcze, walcze dzielnie. Zpraszam na watek "mamy nie karmiace badzmy szczupłe" tez na "diety" . Tam jest gwarniej i mozna nie raz dostac niezłego kopniaka co bardzo mobilizuje ;)
 
reklama
Do góry