reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzajmy sie razem !!!!!!!!!

reklama
Dzięki za wsparcie!!!
Przed chwilą wypróbowałam A6W. Te ćwiczenia tylko wyglądają tak prosto! Na ostatnim nieźle się spociłam. I tylko jedno pytanko mam: te powtórzenia to tak od razu czy po 6 ćwiczeniu od początku? Bo ja chyba niekumata jestem. Ja robiłam pierwsze 6 razy, potem drugie też 6 itd.
 
bulion nie przesadzaj ... kumata jestes i juz. Dobrze robiłas: 6 powtórzeń pierwszego cwiczenia, 6 - drugiego, 6 - trzeciego itd. I jedna seria za tobą. Powidzenia ;)
 
ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT!! I NIEPRZEJEDZCIE SIĘ!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D


MÓJ MISIO TEŻ DO ŻYCZONEK SIĘ PRZYŁĄCZA!!!!

_562673_n.jpg


_562672_n.jpg
 
Bulion12 ...wybacz ja dopiero sie skapowałam ze niedługo bediemy sąsiadkami. Normalnie głupio mi.

A jak tam odchudzanie? Ćwiczyłaś przez świeta?
 
A dlaczego ma Ci być głupio?? Przecież nic się takiego nie stało. Przez święta nie ćwiczyłam, bo normalnie miejsca nie miałam żeby na podłodze sie uwalic. :laugh: No i w ten sposób od początku jadę.Dziś drugi dzień. Aż sie boję, bo wczoraj strasznie ciężko było.
 
reklama
Do góry