reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzajmy sie razem !!!!!!!!!

A ja na nic nie mam ani czasu ani siły, całe dnie jestem sama z Natalka, wiec wieczorem jak juz pójdzie spać to padam. Zostały mi tylko spacery z niunia i psem. A marzy mi sie aerobik czy chociaz bieganie...
 
reklama
marishka ja mam podobnie brak czasu i sil
zostaly marzenia , przynajmiej narazie
kupilam rower stacjonarny i tez nie mam czasu pedalowac
:dry: :dry: :dry:
ciezko sie gubi tak bez cwiczen
 
Cześć dziewczyny

Może macie jakąś dobra rade na to, aby nie jeść slodyczy!!! Codziennie obecuje sobie, że juz koniec i fakt do południa luzik jest ok. Jednak po obiedzie mam takie ssanie i głód, że jak czegoś słodkiego nie zjem, to bym chyba umarła :wściekła/y:. Wkurzam się, bo bylo juz ok, brakowalo mi 5 kilo, ale były swięta i teraz brakuje mi 10kg do mojej wagi. :dry: cos z tym trzeba zrobić.
Pozdrowionka



 
U mnie tez tagedia dietowa...Ale teraz jade do mojej mamy na conajmniej 2 tyg i zamierzamy sie razem odchudzac, moze cos z tego wyjdzie!Troche mnie odciązy i pomoże przy Natalce to bede miala czas i siłe na bieganie i basen!Juz sie ciesze!
A reszcie odchudzajacych życze wytrwałosci, silnej woli i szybkich efektów!!!
 
Witam, Jestem nowa na forum. Też mam (spory) problem z nadwagą. 7 miesięcy chodziłam na aqua aerobik. Efekt mizerny tyle tylko, że waga stoi w miejscu.....:-(
Pozdraawiam
 
Ja przytylam w cizy 28kg srednio co 2tyg kilo:zawstydzona/y: az gino mowil ze to duzo bardzo,ale ja tak bardzo lubilam kakao i buleczki z rana:-).Piersia karmilam az 11 m i do tego czasu schudlam do 70kg.Teraz mam do zrzucenia 6kg jeszcze,ale slabo mi to idzie:-( brak mi determinacji i silnej woli a przegrywam z glupim ciasteczkiem z kremem:-)
Pomocy!!!!!
 
reklama
cześć Mamy :-DI jestem mamą 10 letniego Maciusia:-) i rocznej Julci:tak: . Moja obecna waga to62 kg wcześniej 70 kg. Schudłam stosując dietę nie łączenia i masowałam się na rolleticu. Zwały tłuszczyku giną dosyć szybko i bezboleśnie.:elvis: W Rybniku w Strefie Urody na ul. wiejskiej .Polecam. W innych miastach nie wiem ale ten sposób dla mnie okazał się zbawienny.Pozdrawiam odezwę się jeszcze Anulka.
 
Do góry