reklama

Odchudzam się- co na śniadanie, obiad itd?

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez mamusiaszymusia, 23 Lipiec 2009.

1. mamusiaszymusia

mamusiaszymusia Zaciekawiona BB

Hej!
    Właśnie zaczęłam się odchudzać. I tak się zastanawiam- w necie jest mnóstwo informacji, że np. na wieczór nie je się węglowodanów, że trzeba jeść 3 główne posiłki i 2 przekąski i w związku z tym jestem ciekawa czy ktoś z Was orientuje się co powinno znaleźć się w konkretnym posiłku. Np. co zjeść na śniadanie- taki schemat: np. dużo produktów białkowych i warzywa. Bo na razie nie chcę stosować wyliczonej diety tylko unormować pory i skład posiłków.

Z góry dzięki za jakieś pomysły:-)

2. agulekagulek

agulekagulek Zaciekawiona BB

Witam
    ja również poprosiłabym o taką podpowiedź

3. reklama
  4. mamusiaszymusia

mamusiaszymusia Zaciekawiona BB

Dobra, trochę posiedziałam w wyszukiwarce i znalazłam coś takiego:

Jak skomponować posiłki w diecie odchudzającej? | Ochoroba.pl

Właśnie o coś takiego mi chodziło, bo na liczenie kalorii i ważenie wszystkiego nie mam ani czasu ani siły, więc spróbuję trzymać się tych wskazówek.... Może uda mi się zrzucić trochę tego sadełka;-)

5. katyusha

katyusha aktywna

Proponuję dietę motignac.
    Po porodzie zostało mi 20 kg i marzeniem było zobaczyć 5-ke z przodu na wadze.
    Dieta jest rewelacyjna, nie trzeba sie ograniczac ilosciowo, je sie smacznie i nie chodzi głodnym, a kilogramy pięknie leca :)
    trzeba tylko troche zapoznac sie z zasadami, ruszyc na zakupy i kupic odpowiednie produkty, ktore trzeba odpowiednio ze soba łączyć.
    Przyznam, ze na początku wydawalo sie to byc czarna magią, ale po tygodniu opanowalam jadłospis i do dzis nnie żałuje.
    wystarczy w googlach wpisac montignac, sa dwa fora
    lub pytajcie gg 4069688
    postaram sie podpowiedziec i pomóc w miare możliwosci, bo naprawde warto!!!
    Teraz nawet moja 2 letnia córeczka je wg tej diety :)

6. milunka

milunka Zaciekawiona BB

Według mnie najlepiej jest się wybrać od dietetyka, który odpowiednio ustali cały program odchudzania tak by nie zachwiać działania całego organizmu. Dla mnie te uniwersalne diety dla wszystkich są nieco niebezpiecznie. I z tego co się słyszy to często po nich następuje efekt jojo.

7. bajkamajka

bajkamajka Zaciekawiona BB

tutaj możesz poczytać o śniadaniu :) zgadzam się, ze najlepiej oddać się w ręce specjalisty :) ja akurat zdecydowałam się na vitalie

8. emiliap

emiliap Fanka BB :)

9. Natasza1985

Natasza1985 Zaciekawiona BB

Co jeść to już zależy od Ciebie na co Cię stać i ile masz czasu na przygotowanie. Przede wszystkim musisz wybierać węglowodany złożone, białko zwierzęce i zdrowe tłuszcze :)

10. reklama

Poleć forum