reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewcia co sie odwlecze to nie uciecze...

U mnie minus 1 kg.zero czasu na sport...wlasnie zrobilam sobie przerwe od pracy...
na sniadanie wciagnelam pomidory pomieszane z roszponka i rzezucha zabielone Quarkem beztluszczowym... o 12 serek wiejski beztluszczowy z dzemem dietetycznym a na obiad mialam salatke z sosem czosnkowym... na kolacje beda pomarancze albo nic...bo zgrzeszylam i zjadalm od mojej Noemi jednego rogalicka z czekolada...
 
reklama
hej laski
jupiiiiiiii u mnie wkoncu waga sie ruszyła nareszcie bo juz miałam dzisiaj na pocieche ciasto raffaello zjesc :-D:-D:-D a miesiaczki jak nie miałam ak nie mam wiec nie wiem kiedy przyjdzie moze dopiero za miesiac cos ten pan dukan miesza w hormonach:-D:-D:-Ddobrze ze mam jeszcze ptasie mleczko dukanowskie to chapne bo zjadłabym cos słodkiego bo własnie kawulca pije i obiad pichce beda udka z rożna i kapusta kiszona :tak::tak::tak:a na kolacje wczorajsza super zupka na bulionie warzywnym :tak::tak:wyszło cos ala oszukany bigos:-D:-D:-Dale wazne ze dobre bo nawet mojemu synowi smakowało i mi podjadl dwie miseczki:-):-):-)
 
Jakoś nie mogę zmobilizować się do powrotu na II F. Zeszłam do 58,3 kg i stoję od dłuższego czasu. Nie jest tak źle , bym musiała kategorycznie wziąć się za siebie. Może do wiosny tłuszcz sam się rozpuści?:-p

Iwcik ale mi zrobiłaś ochotę na bigos. Hmmm, zamiast na słodkie przy @ do kwaśnego mnie ciągnie :eek: :-p

patrycja24berlin ale rozmarzyłam się w Twoim wczorajszym menu. :rolleyes2:

Ewcia81 jutro też jest dzień! ;-)

mikimauro nie przedłużaj zbyt długo tej I fazy. Potem waga też pięknie leci w dół. :tak: Ja leciałam trybem 5/5 i powiem Ci , że czasami ciężko było. Ale zależało mi... to i trwałam .:tak: Zrobisz tak, jak podpowie Ci organizm. ;-)

pauletta82 w musztardzie? Ja uwielbiam w curry.:-D Do surimii jakoś przekonać się nie mogę.:no:


Weekend imprezowy mnie czeka.:confused2: Jak ja to przeżyję? :eek: No nic, zakasam rękawy i z silną wolą od rana idę torcik robić dla swojej 2 -letniej księżniczki. :rofl2:
 
Justa no tak w musztardzie :tak: ja też nie wiedziałam co mi z tego wyjdzie i byłam mile zaskoczona smakiem:-) tu link do przepisu : Forum diety dr Dukana • Zobacz temat - KURCZAK W MUSZTARDZIE
I sto lat dla córci HP.jpg
 
Justa naj naj dla coreczki :)))

Ja dzis bez sniadania...kurcze zoladek...ale zjem obiad ktory sie robi-indyk w warzywach... musi mi starczyc tez za kolacje...no moze pomaranczem zagryze ;)))
No i efekt 1,5 kg na minus :))))

Iwcik a u ciebie o ile spadlo? no i bigosu tez bym zjadla...lubi taki pol na pol ze slodkiej i kiszonej :) mniaaaamiii :)
 
hej laski
pati poszło w dół wczoraj o 300gr a dzisiaj znów 200 mniej:-):-):-)wiem ze to odrobina ale i tak cieszy :-):-):-)wsumie to pół kilograma mniej :-D:-D:-D:-D

No a bigos to ja tez robie pół na pół bo kapuste kiszona to uwielbiam i normalnie na kanapki ja kłade i jem:-D:-D:-D
Ja od jutro czyste proteinki zaczynam wiec sie pocieszam bo mam nadzieje ze teraz na proteinkach waga szybciej poleci:tak::tak::tak::tak:oby oby bo wiosna sie zbliza i trza jakos wygladac :-D:-D:-D

Justa 100 latek dla córci

a ja ugotowałam elegancka potrawke z bulionu warzywnego wrzuciłam kostke jedna i troche wedlinki wkroiłam z indyka pomidora i kapuste pekinska doprawiłam odrobina papryki ipieprzu dalam dwie łyzki jogurtu naturalnego zagotowałam i wyszlo pyszne nawet mój syn jadl co byłam zdziwiona:eek::eek::eek::eek:
 
Ja zauwazylam ze mi pomaga picie octu jablkowego...brzuch wreszcie sie wciagnal mimo ze tak malo schudlam...-nie mam wzdec...i oby tak zostalo...dzis wreszcie w opcisla tunike sie wbilam..z pewnoscia nie mam miesni brzucha jak Meduska ale tez nie jak kobieta w 5 miesiacu ciazy :-D

wlasnie wypilam kawe...zaraz ide lyknac octu i zbieram sie za prace...dzis mnie czeka ojjj nie chce nawet myslec ile spedze przy kompie czasu...

Iwcik jak juz cos drygnie to potem co raz lepiej bedzie...u mnie dlugo tez nic nie ruszalo...juz bylam gotowa sie pokroic :-D
 
U mnie też waga idzie w dół i nawet się zdziwiłam bo wczoraj byłam na P+W a tu dzisiaj z rana 0,5kg mniej no i mam już 57,5kg jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii żeby jeszcze 4kg zrzucić j jestem happy :tak::tak::tak:
 
Patrycja:-D
Nie widać na fotce, już dziewczynom chciałam zdjecie wrzucić, ale nie ma się czym chwalić.. na zdjęciu mięsni nie widać:p

Justa sto lat dla Amelci!!

Anaconda fajną masz wagę :)

ja ostatnio pozwalam sobie na slodycze.. zobaczymy co z tego będzie,raz dziennie coś slodkiego moge zjeśc, byle zmisćić się w normie 1,5g białka 0,5g tluszczu i 3g weglowodanów na kilogram ciała :-)

Tak ustalam sobie menu żeby móc zjeść czekoladkę, ciastko czy belriso:-D
 
reklama
Meduska wrzuc tu jakakolwiek fote co sobie popodziwamy :))))

ja dzis zjadlam trzy cukierki...po obiedzie zawsze mam mega chec na cos slodkiego...codziennie musze z tym walczyc!!!!

Co dzis u Was na obiadek? u mnie dzis "wrapy" :-) uwielbiam... zjadlam jednego i to tak jakies ok.10 gram tlusczu wiec jak na obiad-rewelacja :-) a na sniadanko 1 gram ok. wiec moglam sobie pozwolic na 3 cukierki :-D glud na slodkie zaspokojony :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
54 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry