reklama

Oddam/sprzedam/poszukuję

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez MamaWiktorii, 26 Październik 2011.

1. MamaWiktorii

MamaWiktorii Fanka BB :)

Zdecydowałam,że najsensowniej będzie zrobić temat zbiorczy,proszę o umieszczanie ogłoszeń tego typu właśnie TU , by nie "zaśmiecały" forum ogólnego.
    pozdrawiamy
    Ilona i Wiki :-)

2. szóstkowa mama

szóstkowa mama Fanka BB :)

Witam!
    Ja chętnie odkupię używaną,za rozsądną cenę używaną kurteczkę zimową dla mojego Szymka na wzrost 152,oraz spodnie dresowe dla mojej Kamilki na wzrost 164cm.
    Mamy,które mają takową rzecz do sprzedania lub oddania,proszę o wiadomości na priv.

pozdrawiam

3. reklama
  4. mama2006

mama2006 Fanka BB :)

No to ja poszukuję ubranek na rozmiar 50-56 dla mojego synka. Tanio kupię lub się na coś wymienię. Pozdrawiam i proszę o kontakt.

5. MamaBolcia

MamaBolcia Zaangażowana w BB

mam torbe ciuszkow na wczesniaczka 46 -50 - oddam za darmo za koszt przesylki ( z Pragi ) :)

6. renna

renna Fanka BB :)

Witam, oddam 2 paczki pieluszek Bella Happy 0 (< 2kg). Jedna z paczek jest otwarta i brakuje w niej 1 pieluszki. Mój Maluszek mimo, iż urodził się o czasie to ze szpitala wyszedł bardzo malutki i chudziutki i wydawał się ginąć w zwykłych pampersach, więc sprawiłam mu te pieluszki dla wcześniaczków. Te jednak okazały się za małe. Tak więc mam 2 paczki minus 1 sztuka do oddania za cenę wysyłki.

7. mama2006

Witajcie.
    Posiadam do sprzedania ubranka na rozmiar 48-56 cm. Stan b.dobry.
    Zainteresowanym prześlę zdjęcia na @.
    Proszę o kontakt na prive

8. mama2006

Witajcie.

Posiadam do sprzedania lub wymiany Bebilon HMF. Więcej inforamcji na priv. Pozdrawiam

9. gosiulek73

gosiulek73 mama K&K&A

10. reklama
  11. gosiulek73

gosiulek73 mama K&K&A

12. MamaMilanka

MamaMilanka Początkująca w BB

Witam,
    Mam do sprzedania Bebilon Nenatal Premium Dla niemowląt przedwcześnie urodzonych z małą masą ciała. Posiadam około 10 opakowań (przesadziłam z zapasami:)) 400 g za 25 zł/szt. + przesyłka.
    Mam jeszcze laktator elektryczny tommee tippee w bardzo dobrym stanie za 100 zł (nowy kosztował 300 zł) z prawie dwuletnią gwarancją.
    Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel 535766636.
    Pozdrawiam Olga

Poleć forum