reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kiedyś niewielu ekspertów wierzyło, że małe dzieci mogą doświadczać depresji lub lęku. latach 90. stało się jasne, że depresji i lęku mogą doświadczać nawet trzylatki. Jednak u wielu dzieci objawy depresji objawiają się w pozornie niepowiązany sposób, na przykład agresją, zaburzeniami odżywania lub nadpobudliwością. Zapraszam cię na bezpłatny live. 2. marca o 15:30 Wpadaj na YT albo oglądaj na FB

reklama

odparzenia pieluszkowe

reklama

EWCIK100

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Sierpień 2005
Postów
675
Tormentiol, ale jest kontrowersyjny: nawet wśród lekarzy zdania na temat jego stosowania u niemowląt są podzielone.
 

anik1979

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Listopad 2005
Postów
16
Polecam mąkę ziemniaczaną. Świetnie ściąga gorączkę, tylko trzeba pilnować żeby dziecko jej nie obsikałało, bo wtedy utworzy się kompres moczowy. Trzeba jak najczęściej być pupcię i zasypywać mąką od nowa. No i jak najczęściej wietrzyć pupcię. Naprawdę pomaga, skutecznie i dość szybko. Pozdrawiam.
 

la pain

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Listopad 2005
Postów
226

EWCIK!!!!słyszałam o nim i......boję się!!!!!

pb1205213np.jpg
anik!!!!!!!wielkie dzięki bo już w czarną rozpacz wpadałam!!!!!

pb1205272en.jpg
 

EWCIK100

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Sierpień 2005
Postów
675
Ja stosowałam u starszego syna, gdy był niemowlakiem i bardzo pomagał. Ale byłam wtedy nieświadoma, że ten lek moze byc niebezpieczny. Teraz na szczęście nie miałam powodu by go stosować.
Czytałam, ze chodzi o zawartośc w Tormentiolu kwasu bornego (chyba), który może przenikać przez skóre.m Jedni lekarze twierdzą, że może on być niebezpieczny, inni mówią, że w takiej postaci i stężeniu można go spokojnie stosować. Sama nie wiem, co o tym myślec.
 

gruba

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Wrzesień 2005
Postów
520
ja również używalam Tormentiol i bardzo pomógl choć Olga miala niewielkie odpazenie po pobycie w szpitalu. Pozdrawiam

 

la pain

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Listopad 2005
Postów
226
ja w ogóle mam podejrzenie że to odparzenie jest po chusteczkach pampersa!!!!!!!zmieniłam mu i...klops!!!! :-[ !!!!! nigdy wcześniej nam się to nie zdarzyło.pampers nigdy nie jest pełny ajak go wymieniam i zawsze przecieram mu pupkę chusteczką!!!!!!!więc w tym temacie nic się nie zmieniło oprócz chusteczek!!!!!!!!    :*
 
reklama

gruba

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Wrzesień 2005
Postów
520
jejku aż się przerazilam ja wlaśnie zamierzam zminić chusteczki i mam nadzieję że nie będzie takich niespodzianek
 
Do góry