reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
ja tez jeszcze wogole nie wiedzialam tej limitowanej seri pampersow,czy sie roznia od normalnych??
 
reklama
New born to nie wiem bo ja używam 4 już różnią się tym żę maja streczowe boczki - sa super i zastępują brak tej tylniej gumki .
Ja nie przepadąłam za pampersami a teraz kupiłam już drugiego jumbo packa na zapas bo to limitowana seria podobno.

Z zewnątrz niczym się nie różnią trzeba podglądać po bokach opakowania - te nowe są też bardziej kolorowe i maja tygryska albo misia z tyłu - ja po tym poznaję.
 
aha,a lepsze sa od tych huggies-ow z kubusiem puchatkiem??bo jak narazie to uwazam je za najlepsze z tych co stosowalam
 
Ja miałam tylko raz zielone huggiesy nie z Kubusiem tylko jakieś inne obrazki ale te flexy w każdym razie - od koleżanki i dlatego pewnie jeszcze stare obrazki a nie z Kubusiem. U nas są one bardzo drogie i żadnych promocji ale według mnie nowe pampersy są fajniejsze zwłaszcza na takie upały. Myslę że to jednak rzecz gustu każdemu co innego podpasuje. Jednak warto spróbować nie tylko w jumbo pakach sa te nowe takżę spróbuj i napisz czy ci pasują :)
 
po dzisiejszej wizycie u lekarza zalecono smarowanie wodną gencjaną i potem jak przeschnie to bepathen, za kilka dni dam znać czy skutkuje
 
gaga-napisz jaka to ta Twoja chłodząca maść, robiona na zamówienie czy fabryczna? podaj skład to polecę do lekjarza po taką samą! u mnie coraz wieksza rozpacz!
 
to jest ta maść z kwasem borowym, jak powiesz lekarzowi to na pewno będzie wiedział o co chodzi- maść chłodząca, ona jest na receptę około 5zł, a bez coś koło 25
 
reklama
hmmm z kwasem to jest sporo.... kupiłam nawet sam kwas i przemywam.... podobno dobra maść cholesterolowa.... podasz skład tej Twojej chłodzącej?
 
Do góry