• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Martuś mój kiedyś mi kupił koszulkę przeźroczysta i do tego stringi (moja pupa w stringach śmiech na sali :-D:-D:-D), ale ubrałam i wierz mi czułam się piękna tak na mnie patrzył ;-)
 
reklama
Hmmm tak Was czytam i czytam i ja wręcz uwielbiaaaaaam takie ciuszki :-p kiedyś zamiast czuć się seksownie tylko patrzyłam czy mi gdzieś tłuszcz nie wystaje w takim czymś później polubiłam się ze swoim ciałem i było git ale tak poubierana to ja sobie mogę latać przed lutrem bo mój Ł lubie mnie tylko nago :-p
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry