Danula
czekam ciągle czekam.....
mnie niestety zostal najwyrazniej kompleks z dziecinstwa - dzieci niestety bywaja okrutne.... i tak jest duzo lepiej niz kiedys bylo..... moze kiedys do tego dorosne i dojzeje narazie nie widze siebie w czyms takim.....:--(
Ja całe życie byłam puszysta ale jakoś nie miałam takich sytuacji z dziećmi czy w życiu...może dlatego inaczej podchodzę do tego wszystkiego



