Danula
czekam ciągle czekam.....
oj jak ja bym schudla to tom by sie zaplakal...... on akurat woli kraglosci:-):-):-)
No widzisz to mówi samo za siebie

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
oj jak ja bym schudla to tom by sie zaplakal...... on akurat woli kraglosci:-):-):-)

Wracam za małe 5 minutek, nasypię tylko do karmnika jedzonka dla ptaszków, bo widzę, że zalatują, a tam pusto ..........ZW

Gdzie niegdzie?? Ja mam wszędzie za dużo![]()
Ide dzwonić i pytać o auto już mi się ciśnienie podnosi![]()



tak porządnie !!! ;-)Szlak ide do garażu do nich
Wróce jak mnie nie zamkną![]()
