• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Dzień Dobry...

dziendobry.jpg
 
Dziewczynki operacja sie udała, ale teraz trzeba czekać......na razie teść dochodzi....operacja trwała 10 h :szok: Dzwoniłam z rana, ale pielęgniarka powiedziała, że bezsensu przyjeżdżać, bo i tak mnie na razie na salę pooperacyjną nie wpuszczą, a teść i tak "nietomny"....więc znów trzeba czekać....najważniejsze pierwsze 48 h ....potem już jakos "pójdzie" ...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry