V_jolka80
Aniołek Tosia 21.09.2009
;-);-);-)a jak... się robi to się ma (tzn mąż robi ;-);-);-);-))![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
;-);-);-)a jak... się robi to się ma (tzn mąż robi ;-);-);-);-))![]()
Lece wstawić obiad

Na fonie nic nie ma
Na koncie nic nie
W portfelu nic nie ma
Wszystko pożerają rachunki i kredyty...
Ale co ja wam tu będę opowiadała...
to są moje problemy i nie będę was nimi zadręczała...
Poradzę sobie....
Jakoś...
Tak więc przepraszam i koniec tematu!
Kochana... uwierz mi że nie tylko Ty masz takie problemy... my żyjemy teraz jak najbardziej oszczędnie... a i tak nie starcza nam do 1 do 1... ciżgle żyjemy na pożyczkach i sama nie wiem kiedy to wszystko spłacimy... ostatnio nawet na bilet nie miałam żeby do mamy jechac i kase pozyczyc... i na bilet też musiałam pożyczyc...
Ale pamiętaj że jakoś sobie poradzimy... bo bidnie ale solidnie...!!!




Na fonie nic nie ma
Na koncie nic nie
W portfelu nic nie ma
Wszystko pożerają rachunki i kredyty...
Ale co ja wam tu będę opowiadała...
to są moje problemy i nie będę was nimi zadręczała...
Poradzę sobie....
Jakoś...
Tak więc przepraszam i koniec tematu!
no wiem wiem Danusiu :-)
u nas na razie nie jest to aż tak uciążliwe... zobaczymy co dalej ;-)
dobra... to ja uż nie krzyczec
a jak... się robi to się ma (tzn mąż robi ;-);-);-);-))![]()
No wiem
U mnie jest baaardzo podobnie....
A najgorsze są te choolerne kredyty...
Właśnie przeczytałam, że jakiś gostek wygrał w Lotto
10 168 288,60
Ale
żeby wygrać, trzeba grać...
Nie krzycz kochana bo jeszcze chce Twój głos usłyszeć nie raz, po za tym jak się spotkamy na kawie kto będzie plotkował jak głos stracisz?? ;-):-)




ja właśnie wstawiłam)) a co dobrego robisz? ja fasolka po bretońsku
Kochana... uwierz mi że nie tylko Ty masz takie problemy... my żyjemy teraz jak najbardziej oszczędnie... a i tak nie starcza nam do 1 do 1... ciżgle żyjemy na pożyczkach i sama nie wiem kiedy to wszystko spłacimy... ostatnio nawet na bilet nie miałam żeby do mamy jechac i kase pozyczyc... i na bilet też musiałam pożyczyc...
Ale pamiętaj że jakoś sobie poradzimy... bo bidnie ale solidnie...!!!


No wiem
U mnie jest baaardzo podobnie....
A najgorsze są te choolerne kredyty...

zgadza się... ale trza sobie jakoś dac radę... bo jak nie my to kto???!!!
święte słowa... :-)
na migi![]()














Kiedyś se kupie i was zaproszę....
Rezydencja z basenem (838204735) - Aukcje internetowe Allegro






