Anetka83
zbyt wiele...
Ja dziś żeberka i ziemniaczki
Fasolki nie lubię![]()
mnaim :-)
jak można nie lubic fasolki




To się namachamy![]()
ano



Wiola coś dla Ciebie !!!!!!!!!!! ;-);-);-);-)










Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ja dziś żeberka i ziemniaczki
Fasolki nie lubię![]()




To się namachamy![]()













mnaim :-)
jak można nie lubic fasolki
ano
Wiola coś dla Ciebie !!!!!!!!!!! ;-);-);-);-)
Jak to jak można nie lubić?? Normalnie nie lubię i już
Kot zajeb***![]()
Kiedyś se kupie i was zaproszę....
Rezydencja z basenem (838204735) - Aukcje internetowe Allegro






Wiola coś dla Ciebie !!!!!!!!!!! ;-);-);-);-)
![]()




Ale masz marzenia![]()




Jak to jak można nie lubić?? Normalnie nie lubię i już
Kot zajeb***![]()









kto by to sprzątał![]()
Maj loffffff
Oj Danusiu....
Gdyby za marzenia sadzali do więzienia
to ja bym już stamtąd nigdy nie wyszła...
no dobra.. nie zmuszam
kotek boski![]()












zatrudniłabym sobie sprzątaczkę...
Etat wolny?
reflektujesz...?
Z zamieszkaniem






Kochana do tego byś mnie na pewno nie zmusiła![]()




oczywiscie
a mnie by taki zadowolił... DOM NA WSI SZCZUCIN - PACANÓW (823859531) - Aukcje internetowe Allegro]
zrobic remoncik i jak znalazł... moje marzenia by się speniły :-) mały domek ogródkiem :-)

Mnie by też taki wystarczył 