Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Oooo!
Pogawędki?!
Przez telefon...?!
Powodzi się
powodzi...




a ja już tak...
:-
-
-(

????????????????????????????????? bo nie rozumiem![]()

biedna....

Możesz konkretniej?? Mam dziś ciężkie myślenie i nie będe kombinować![]()



Napisałaś, że możesz sobie pozwolić, bo jeszcze biedna nie jesteś....
A ja już jestem....
Hmmmm nie masz na chleb czy jak? Czy biedna bo na telefonie nic nie ma?
Lece wstawić obiad
Ale ja nie starsze tylko mówię jak jest u nas, żeby można sobie było to wyobrazić. Dziś jak małż wrócił po nocce szlaku dostał, zadzwonił do administracji a tam tylko czy to na leśnej nic nie pytali wiecej....teraz na hasło "piszczą rury" od razu wiedzą gdzie posyłać
No widzisz to czego krzyczysz??? Chcesz się głosu pozbawić?? Z kim wtedy będe przez fona gadać?? ;-)![]()

Oooo!
Pogawędki?!
Przez telefon...?!
Powodzi się
powodzi...






