• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Hmmmm nie masz na chleb czy jak? Czy biedna bo na telefonie nic nie ma?

Lece wstawić obiad
Na fonie nic nie ma
Na koncie nic nie
W portfelu nic nie ma
Wszystko pożerają rachunki i kredyty...
Ale co ja wam tu będę opowiadała...
to są moje problemy i nie będę was nimi zadręczała...
Poradzę sobie....
Jakoś...
Tak więc przepraszam i koniec tematu!
 
reklama
Ale ja nie starsze tylko mówię jak jest u nas, żeby można sobie było to wyobrazić. Dziś jak małż wrócił po nocce szlaku dostał, zadzwonił do administracji a tam tylko czy to na leśnej nic nie pytali wiecej....teraz na hasło "piszczą rury" od razu wiedzą gdzie posyłać :-D:-D:-D:-D:-D:-D

No widzisz to czego krzyczysz??? Chcesz się głosu pozbawić?? Z kim wtedy będe przez fona gadać?? ;-):-D:-D:-D:-D:-D

no wiem wiem Danusiu :-)
u nas na razie nie jest to aż tak uciążliwe... zobaczymy co dalej ;-)

dobra... to ja uż nie krzyczec :-D

Oooo!
Pogawędki?!
Przez telefon...?!
Powodzi się
powodzi...
:-D:-D:-D:-D

a jak... się robi to się ma (tzn mąż robi ;-);-);-);-)) :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry