• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
emka ale ja to tylko o owocach chociaż,a te zołzy;-) wczoraj najpierw wpakowały we mnie frytki,a potem jeszcze złośliwie o pierogach się rozpisały:-)Dobrze,że chociaż nie miałam w lodówce bo bym pękła przecież:-( Że o kuszeniu piwem nie wspomnę:-)
 
No ja miałam ochotę wczoraj skoczyć po pierogi do sklepu ,ale nie poszłam ,a piwem to ja głównie kusiłam:zawstydzona/y:tzn zapraszałam do picia ,o ja nie dobra :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry