reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia moderatorskie

Wybieramy moderatora

  • elisabeth

    Głosów: 24 68,6%
  • AbeJA

    Głosów: 11 31,4%

  • Wszystkich głosujących
    35
  • Ankieta zamknięta .
Petinka tak trzeba mieć dystans, powiem, że po tej aferze z moderatorką to ja miałam normalnie problem z pisaniem, bo jak człowiek zacznie się wczytywać w każdy post czy on czasami nie jest zupełnie wyssany z palca to idzie zwariować. Na szczęście dość szybko odreagowałam :-).
 
reklama
Jeden rodzaj trolli to trolle, które coś reklamują, albo ostatnio zrobiło się modne, żeby wszędzie upychać głosowanie na swojego dzieciaczka. Ogólnie można powiedzieć, że każde pisanie nie na temat w wątku jest swego rodzaju trollowaniem. Ale nie można popaść w przesadę ;-).

Drugi rodzaj to trolle, którą muszą się wyżyć, wybierają jakiś wątek czasami na chybił trafił i albo ubliżają wszystkim albo specjalnie doprowadzają do kłótni na wątkach.

A trzeci rodzaj trolli to mitomani, czasami niebezpieczni. Zmyślają swoje życie, udają kogoś kim nie są. Czasami to nieszkodliwe nastolatki bawiące się w bycie dorosłymi. Takie osoby naogół nie są w ciąży, nie mają dzieci. Często kradną zdjęcia z innych miejsc w necie, żeby pokazać, że są bardzo wiarygodne.
Laika łatwo nakryć na kłamstwie, ale są też trolle doskonałe. Kilka miesięcy temu była afera z dziewczyną, która nawet była moderatorem na 2 miesiącach. Wymyśliła sobie życie, cudownego męża, dziecko z problemami, później drugą ciążę. Dziewczyna miała talent do pisania, bardzo ładne posty i dużą wiedzę na temat ciąży i macierzyństwa, udzielała się chętnie we wszelkich poradowych wątkach.
A w końcu dziewczyny znalazły ją gdzieś indziej, okazało się, że nie ma rodziny a wiele z informacji o dziecku to były przerobione informacje o jej psie.

Inna dziewczyna niby miała wypadek w którym zmarł jeden z jej bliźniaków, dziewczyny chciały jej ssać kwiaty z kondolencjami. Po jakimś czasie okazało się, że była nianią w niemieckiej rodzinie i zdjęcia, które wklejała to były zdjęcia tej rodziny. A chłopcy obydwaj żyli. Przez ponad rok udawała, że jeden z nich nie żyje. I kilka lat, że jest ich mamą.
Babska za dużo wolnego czasu miały:no: I realizowały się przez intaernet:sorry2:
 
ja pisałam i czasem jeszcze pisze na forach kulinarnych i powiem szczerze ze tam takie rzeczy się nigdy nie zdażały, ale może to dlatego ze to troche inny kaliber. tam ludzie wymieniaja się przepisami i swoimi kulinarnymi doświadczeniami, a o sobie to nikt nic nie pisze.

a dla mnie takie osoby to są chorę i obawiam się czy nawet nie trochę niebezpieczne...

a kiedy rusza ten wątek zamknięty? prawdę powiedziawszy to nie mam pojecia jak to bedzie wygladać. te watki w ktorych piszemy beda tam przeniesione czy to jakis inny bedzie?
 
No właśnie,też się nad tym zastanawiam:tak::tak::tak:
nie, to jest grupa dyskusyjna , tam sie bedzie zakladalo nowe tematy, a ten dalej tez bedzie otwarty i bedzi emozna pisac i tu i tu:tak:
głównie chodzi o to, żeby na zamknietym pisać to czego raczej nie chcemy pisac na ogólnym, co moga wszyscy przeczytac - nawet osoby niezalogowane:tak::tak::tak::tak:
 
nie, to jest grupa dyskusyjna , tam sie bedzie zakladalo nowe tematy, a ten dalej tez bedzie otwarty i bedzi emozna pisac i tu i tu:tak:
głównie chodzi o to, żeby na zamknietym pisać to czego raczej nie chcemy pisac na ogólnym, co moga wszyscy przeczytac - nawet osoby niezalogowane:tak::tak::tak::tak:

Aha,rozumiem,więc na tym wątku zamkniętym,będą mogły pisac tylko wybrane osoby,a na tych co dotychczas wątkach-wszyscy,jak do tej pory,tak?
 
reklama
Medeuska, dzięki:-)

Monisia tak dokładnie, w grupie zamkniętej bedą pisały tylko wybrane osoby, wiesz takie bardziej zaufane (tyle na ile można zaufac komuś w necie, same wiecie jak to jest) a tu dalej będziemy prowadzić swoje pogaduchy...
 
Do góry