reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ojcostwo

Natalka1988

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Luty 2017
Postów
18
Witam. Mam do Was troszkę nie fajne pytanie.
Otóż współżyłam z jednym partnerem 16 grudnia i to był mój ostatni seksualny kontakt z nim. Wróciłam do mojego byłego partera i współzyłam z nim od 20 grudnia, przez pare dni z rzędu..;]
Tylko że stosunek odbyty z tamtym parterem czyli 16-ego był chwilowy bez zabezpieczenia, nie skończony tzn on nie skończył, może ok, minuty bez gumki bo bałam się bez zabezpieczenia.
Z tym aktualnym parterem współżyłam bez zabezpieczenia i kończył w srodku.
Miesiączkę miałam 8 grudnia. Mam myśli czy jest możliwość zeby mój były partner nie był ojcem dziecka;/
 
reklama
Skoro miesiaczki masz 28 - 29 dniowe a wspolzylas w 8 dniu cyklu z tamtym partnerem i jeszcze z zabezpieczniem bez wutrysku to raczej bardzo bardzo malo prawdopodobne by ten pierwszy byl ojcem.Owulacja w przypadku 28-29 cykli wysyepuje ok 13-15 dc.

010igov35ye70zfx.png
 
z tamtym pierwszym współzyłam chwilkę bez zabezpieczenia, ale bez zadnego finiszu z jego strony. tez tak mi sie wydaje ze ojcem będzie bardziej obecny partner:)
 
Wydaje mi się że raczej niskie szanse aby ten pierwszy partner był ojcem , chociaż ja myśle że po narodzinach pewnie bym chciała mimo wszystko sprawdzić czy na pewno tak jest . Decyzja należy już do Ciebie :)
 
raczej nie ma szans żeby były był ojcem ale jak masz jakieś obawy to możesz po porodzie zrobić test ale bez finiszu to marne szanse żeby on był
 
Średnie są szanse żeby ten pierwszy partner był ojcem dziecka, chociaż..
Znam przypadek, że dziewczyna współżyła z facetem i nie było wytrysku, a zaszła w ciążę..
Okazało się, że przy podnieceniu jej partner wydzielał bardzo dużo tego płynu, a w nim też są plemniki. Mimo wszystko to sporadyczne przypadki :p Ja bym się nie martwiła na Twoim miejscu. Dla pewności zawsze lepiej zrobić testy..
 
Średnie są szanse żeby ten pierwszy partner był ojcem dziecka, chociaż..
Znam przypadek, że dziewczyna współżyła z facetem i nie było wytrysku, a zaszła w ciążę..
Okazało się, że przy podnieceniu jej partner wydzielał bardzo dużo tego płynu, a w nim też są plemniki. Mimo wszystko to sporadyczne przypadki :p Ja bym się nie martwiła na Twoim miejscu. Dla pewności zawsze lepiej zrobić testy..

Zgadzam sie. Ja np zaszłam w ciąże podczas współżycia dzień przed okresem. Najlepiej zrobić badania skoro nie masz pewności


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
chciałam jeszcze napisać ze po usg termin porodu mi wyszedł na 5 dni pozniejszy niz ten ktory mi wyznaczyła ginekolog. Bo od dnia ostatniej miesiaczki dodała 2 tygodnie. no a z usg wychodzi ze termin porodu mam 5 dni pozniej
 
reklama
Do góry